2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدین وقتی میریم زیر بارون دهنمونو مثل کروکودیل باز میکنیم یه قطره بارون بره تو دهنمون ،

نمیره

ولی وقتی یکی باهامون حرف میزنه ،،

آب دهنش راست میره تو دهنمون لامصب😂😅😂

@bebinobekhandd

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
2731

مامانم برگشته میگه

کاش الان جای تو بودم مامانم زنده بود یه چای دم میکردم باهاش میخوردم

مادر من بگو چای میخوام دیگه، پای اون مرحومو چرا میکشی وسط😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 

(((:🫀

رفتم توالت عمومی، دیدم روی سیفون نوشته:

خواهی که نبیند اَحدی این هنرت را، 

برخیز و بکش سیفون بالای سرت را

من موندم شاعرای این مملکت چرا استعدادها رو اینجور جاها خالی میکنند...😄

تازه برگشتم دیدم یکی نوشته :

سنجیدم ودیدم سخنت عين ثواب است، 

صد حيف كه دستگيره سیفون خراب است😝😝😝

Join 👇

❤️ @bebinobekhandd

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

آمریکا کجاست؟؟!!

آمریکا جاییست که بزرگترین کمدینش (رابین ویلیامز) ازفرط افسردگی خودکشی میکند

و ایران جاییست که افسرده ترین فردش 24 ساعته

درحال جوک ساختن هستن!!!!!!

تاحالا ازاین زاویه نگاشون نکرده بودم...

آمریکایی های بدبخت 😂

2738

به بابام میگم تا حالا شده از کسی نا امید بشی ؟

برگشته میگه الان درست ۲۳ سال و ۶ ماه و ۹ روزه که از یکی ناامیدم و چقدر این تاریخ واسم آشناس

سن خودمه😕

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

و خداوند تخم مرغ را آفرید ... 🐔🐔🐔 که مردها در تنهایی از گرسنگی نمیرند!!! ...

فک کنم غیر خودمون دو نفر کسه دیگه ای نمیخونه😂

مادرم عصبانی شده بود نفرین میکرد: «ایشالا بری زیر 19 چرخ»😐

یعنی بی رحمی تا چه حد، زاپاسشم حساب کرده😕😂😂😂

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

@bebinobekhandd

‏مامانم میگفت اونموقع که تو به دنیا اومدی کالسکه بچه یه جنس لاکچری حساب میشد

یعنی تو کل محله هیچ بچه ای کالسکه نداشت ولی تو یه پله از اونا بالاتر بودی

گفتم من کالسکه داشتم؟

گفت نه هروقت میخواستیم بریم بیرون تو رو میذاشتیم تو ویلچر بابابزرگت😐