2733
2739
عنوان

موهام😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی بزنم؟ 

منم زیاد نمیدانم اما انگار روغن بادام تلخ یا روغن زیتون خوب باشن

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

من خودم با اینکه ک هیچ تجربه ای ندارم تو ارایشگری خودم موهامو نوک گیری میکنم 

حیفه موهات

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738

ارایشگرا همینطورین همشون 

منکه بشخصه خود شوهرم گفت برو عزیزم موهاتو کوتاه کن چون میدونم خیلی اذیت میشی

موهای یک متری رو کوتاه کردم تا جای گردنم 

الان شوهرم میگه خوشگل بودی خوشگلترم شدی 

خب مگه نمیدیدی خودت نمیزاشتی!

خوب بد کوتاه میکرد دیوونه

تو تنظیم کردنش هی کوتاه کرد خدا لعنتش کنه اگه جلوش رو نمیگرفتم فکر کنم ماشین میزاشت سرم نمیدونم این چیش خوب بود که همسایمون اینقدر تعریفش رو کرد😤

یه سوال مهم، وقتی کوتاه کرد موهاتو روی زمین دیدی؟ 

من یه بار دیدم آرایشگر موهای یه نفر رو که کوتاه کرد، دسته کرد، کش زد گذاشت تو کشو، مطمئن هستم یا میفروخت همینطوری یا میخواست برای کسی اکستنشن کنه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

منم موهام تا کمرم بود رفتم ارایشگاه اورد تا شونه وقتی دیدم شوک بودم اومدم خونه کلی گریه کردم.ارایشگرا معنی نوک رو نمیدونن

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔
2706