2737
2734
عنوان

موهام😭😭😭😭😭

1302 بازدید | 106 پست

امروز رفتم آرایشگاه موهام رو نک گیری کنم

با موی تا پایین کمر رفتم با اندازه سر شانه اومدم لیرون😭

مبخوام بهش بگم زنیکه روانی بیشعور تو که یه کوتاهی مو بلد نیستی غلط میکنی آرایشگاه میزنی😠😠😤😤

حالم خیلی خرابه شوهرم هنوز نیومده خونه وقتی بیاد مطمئنم خون به پا میکنه چون رو موهام خیلی حساسه😰

کسی تجربه مشابه داشته بیاین دلداری بدین😩

عکس قبل بعدش بزار ببينم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

برو بگو‌ ازت شکایت میکنم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

منم از ترس همین نمیرم آرایشگاه

موهامم زیادی بلند شده باید یه فکری بکنم

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

وااااااااای همیشه همینطوره میری واسه نوک گیری بعد با کله کچل برمیگردی ، بخدا که حقش بود بزنیش من خیلی رو مخم میره اینکارا بخصوص وقتی سفارش میکنی که فقط نووووکشو بزن نوکش

منم قرار بود گرد بزنه برام سپرونه زد ینی میخواستم طرفو خفششش کنمم هیچی دیگه خودش در اومد ولی انقد داداشم مسخرم کردددد

ازون موقع به بعد پامو تو هیچ ارایشگاهی نداشتم آرایشگاه میبینم جیغ میکشم😐

2706