2737
2734
عنوان

کیا تازه فهمیدن مادر شدن؟یا کیا باردارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 142 پست
عشقم عشقم توروخدا توروقران من خیلی اعتقاد دارم به دعای دیگران براخودم واس منم دعا کن دوهفته دیگه صدا ...

توام صدا قلب نی نی تو نشنیدی؟چند هفتته؟

میشه برا سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین💖🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه سبیح صلوات برات نذر کردم تو دستمم علامت زدم یادم نره ایشالا چن سال بعد از سرو کولتون بالا میرن

ممنونم مهربون ... شما هم حاجت روا شید ..من خیلی محتاجیم به دعا 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
توام صدا قلب نی نی تو نشنیدی؟چند هفتته؟

هفته شیش نه هنوز از ترسم نرفتم میخوام هفته هشت برم دیگه استرس نگیرم شما چندم هستی

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
2738

یهویی تست گرفتم ببینم چ خبره..رفتم خونه تست بزنم اخه عقب زده بودم دوسال بود منتظر بودیم..همسرم خونه نبود تست زدم گفتم الن بازم منفی میشه ولی در عین ناباوری دو خط افتاد و از خوشحالی زنگ زدم بهش جیغ زدم گفتم تستم مثبت شده🤣🤣🤣🤣

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
عی جونممم مبارکت باشه بچت چیه؟چ علائمی داشتی؟

سلامت باشی عزیزدلم😍 والا هنوز معلوم نیست، شنبه میرم سونو ان تی شاید بگن بهم. علائم فقط دردهای پریودی داشتم و ترشح. اصلا یه درصدم فکرشو نمیکردم چون پریودمم خیلی نامنظم بود

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ممنونم مهربون ... شما هم حاجت روا شید ..من خیلی محتاجیم به دعا 

ماهم بعد دوسال بچه دار شدیم الان وقتی پسرمو میبینم صدبار میگم شکرت خداااا ناامید نشین همین

مرد خوب مردی هس که هنوز لو نرفته...
2706