2733
2739
عنوان

کیا تازه فهمیدن مادر شدن؟یا کیا باردارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 142 پست
میوه زیاد بخور، مغزیجات. برای حالت تهوعت قرص نداد؟

نه نرفتم دکتر گذاشتم دوهفته بشه واس هماتومم برم 

البته ی کوچولو بهترم ولی خب بازم حالت تهوع کم هم اذیتم میکنه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
نه نرفتم دکتر گذاشتم دوهفته بشه واس هماتومم برم  البته ی کوچولو بهترم ولی خب بازم حالت تهوع کم ...

قرصb6هم خوبه اگه میخای بخر

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرصb6هم خوبه اگه میخای بخر

میترسم سرخود بخورم  میرم دکتر به خودش میگم

آخه قبل بارداری هم یکم ناراحتی معده داشتم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
میترسم سرخود بخورم   میرم دکتر به خودش میگم آخه قبل بارداری هم یکم ناراحتی معده داشتم

باشه عزیزم. دکتر بده بهتره خیالت راحت تره😊 چیزای ترش بخور شاید بهتر بشی گلم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731
باشه عزیزم. دکتر بده بهتره خیالت راحت تره😊 چیزای ترش بخور شاید بهتر بشی گلم

ممنون عزیزدلم

ایشالا بری به خوبی و خوشی سونو بدی و باخبرای خوب بیای خبرشو حتما بهم بده از سونو اومدی  

ممنون عزیزدلم ایشالا بری به خوبی و خوشی سونو بدی و باخبرای خوب بیای خبرشو حتما بهم بده از سونو اومد ...

انشالله عزیزم😍😍 چشم حتما، اما جواب آزمایشش فکر کنم چند روز بعد حاضر بشه

انشالله عزیزم😍😍 چشم حتما، اما جواب آزمایشش فکر کنم چند روز بعد حاضر بشه

خب هرموقع گرفتی خبرم کن ممنون  

2740