2733
2734
عنوان

چطوره اینقد اطراف ما همه به دختراشون خونه میدن😑

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 77 پست
عزیزم بعضی از دامادا هم پرو میشن  داماد عمه من خونه به اسم دختر زدن  حالا داماد میگه باید ...

باید با لگد بندازنش بیرون

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
اون میشه یه هدیه از طرف پدرتون مثل ارثی که به همه میرسه اما انگار بعضیها دارن رسم خونه و ماشین داد ...

ابن رسم ورسوم  اخرش زندگی هارو به باد میده  حالا میان هم تعریف میکنن پز میدن  

بهترین نیستم اما خودمم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پدربزرگ مادریم خیلی پولداره همرو زده ب اسم دایی کوچیکم...اصلا ب بقیه هیچی نداده 

خوب ایناجهنمم واسشون زیاده،بخدامن بیشتراز10ساله ازدواج کردم پدرشوهرمم هیچی نداره،ولی بابام به داداشم زمین خونه ماشین باغ طلاو،همه چی دادبازم تاپول گیرش بیادمیده اونابالاها ولی من جلوچشمش دربدرمو دارم زجرمیکشم اصلانمیبینه

اون میشه یه هدیه از طرف پدرتون مثل ارثی که به همه میرسه اما انگار بعضیها دارن رسم خونه و ماشین داد ...

اون و که بیجا کردن

عرضه ندارن زن نگیرن

که بعدش انتظار داشته باشن از فرش زیر پاشون تا ماشینشون و پدرزن بده

شما هم دخترت و محکم و مستقل بار بیار که برای جلب توجه این جور پسرا خانواده رو به دردسر نندازه

ماشالله هنوز کوچیک هم هست تا چند سال بعد جا داره برای ازدواجش

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2731
خوب ایناجهنمم واسشون زیاده،بخدامن بیشتراز10ساله ازدواج کردم پدرشوهرمم هیچی نداره،ولی بابام به داداشم ...

من اگه بابام داشت ازش میگرفتم

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

آره منم میبینم خانواده دختر خییلی کمک مالی میکنن ولی خانواده پسر نه.با اینکه سطح مالیشون یکی هست

میشه واسه اینکه امسال خونه دار بشم برام دعاکنید...مرسی مهربونا😍😍تیکرم به وقت صاحب خونه شدنمه انشالله
ده مورد اینجوری دیدم 😐

دقیقا دایی های من هم زمین دادن هم خودشون خونه ساخت توش مامانم همیشه می گه باج دادن دخترشونو نگه دارن 😂😂😂خواهر شوهره دیگه کاریش نمی شه کرد 😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
عزیزم بعضی از دامادا هم پرو میشن  داماد عمه من خونه به اسم دختر زدن  حالا داماد میگه باید ...

خوب اون پروعه ولی شوهربدبخت من تابابامکه کارش گیره مثل نوکرشون پسراشم دنبال زناشون تاداره پسراش دورشن ماهم ازدورنگاه میکنیمو،توروخداواسه خونه دارشدنم دعاکنیدازصب دارم گریه میکنم وشوهرمودعوامیکنم،ازبس چله گرفتمو حتی خداهم نشنیدازهمه حالم بهم میخوره حتی خودماگه،بچه های بی گناهم همه وهمه

والا پدر من پولداره ،،،،،ولی هرچی داره میده برادرهام،،،،، میگه مال پسره هرچی دارم  واسه چی ...

تو دخترشی خب...برو بگیر

2706