2733
2734
عنوان

چطوره اینقد اطراف ما همه به دختراشون خونه میدن😑

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باباهاشون شعوردارن به جای اینکه هرچی دارن بدن پسرعروس مثل ادم بین بچه هاشون تقسیم میکنن ،جاری منم جهیزیه وخونه وماشین داره،تازه یه سریاجهیزیم نمیدن پول یه ذره شیرم که دادند دخترشون خورده روهم میگیرن

مشکل شوهرته ....منم ن خونه ن ماشین اوردم شوهرمم چیزی نمیگه😕

شوهر منم چیزی نمیگه ، ولی خودم خوشم نمیاد وقتی میبینم دوستاش رفتن خونه زنشون ، حس خوبی ندلرم

کاربر 6  ساله هستم ، و این ششمین کاربریمه😬
2731
به دخترش میده به داماد نمیده که پشتوانه ای برای دختر میشه تو زندگی

مطمنا که به حفتشون میده و این باعث میشه خیلیها توقع کنن که همسرشون خونه داشته باشه نمونه اش دوستای همسر اسی

همینکارها رو میکنن که اینقدر سن ازدواج بالا رفته

وطیفه خونه که پای شوهر

پدر دختر هرچی بده خوبه 

حالا قصیه مال جاالبب شوهرم تو ی شهر کوچیک ی خونه داره میخاییم بفروشیم ۱.۸ به مادررش میرسید و به شوهرم بخشیده

حاالا اون خونه ارزون باید کلی قسط وام روش بذاریم ی خونه تو مشهد بخریم

بعد این اون واسطه میکنه که سههم بدین کلا ۲۰ میلیون هم نمیشه😠😠😠😠😠😠😠

بعد توقع داره پدرم کمک کن مادرر عنش

یا  ودود ...
مشکل شوهرته ....منم ن خونه ن ماشین اوردم شوهرمم چیزی نمیگه😕

آره ابنکه هست ولی چون فایل نزدیکشان هست مادر شوهرمم  هر روز میاد تعریف میکنه اونم حساس شده

بهترین نیستم اما خودمم😍
2738
مطمنا که به حفتشون میده و این باعث میشه خیلیها توقع کنن که همسرشون خونه داشته باشه نمونه اش دوستای ه ...

من منظورم این نبود تو خونه عروس بشینن

مثلا الان خونه ای که ما میشینیم رو شوهرم خریده ولی پدرم یه واحد برام خرید

این و میگم پشتوانه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
همین ادما که به داماد خونه و ماشین میدن بقیه پدرا  که ندارن  بدن دخترشون هر روز کتک و سرکو ...

یه عده ندارن بدن،اونا دیگه گناهی ندارن ولی خدایی اوناییکه که دارن وفرق میزارن باچه رویی ادعای بابابودنشون میشه؟!!

من منظورم این نبود تو خونه عروس بشینن مثلا الان خونه ای که ما میشینیم رو شوهرم خریده ولی پدرم یه وا ...

بده کرایه واس خودت جمع کن

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
یه عده ندارن بدن،اونا دیگه گناهی ندارن ولی خدایی اوناییکه که دارن وفرق میزارن باچه رویی ادعای بابابو ...

من پدربزرگ مادریم خیلی پولداره همرو زده ب اسم دایی کوچیکم...اصلا ب بقیه هیچی نداده 

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
یه عده ندارن بدن،اونا دیگه گناهی ندارن ولی خدایی اوناییکه که دارن وفرق میزارن باچه رویی ادعای بابابو ...

عزیزم بعضی از دامادا هم پرو میشن  داماد عمه من خونه به اسم دختر زدن  حالا داماد میگه باید خونه به اسم من‌باشه

بهترین نیستم اما خودمم😍
من منظورم این نبود تو خونه عروس بشینن مثلا الان خونه ای که ما میشینیم رو شوهرم خریده ولی پدرم یه وا ...

اون میشه یه هدیه از طرف پدرتون

مثل ارثی که به همه میرسه

اما انگار بعضیها دارن رسم خونه و ماشین دادن رو مثل حهیزیه و سیسمونی دادن میکنن

بخدا خیلی سخته

دختر من ۱۸ سالشه

تصمیم گرفتم خرد خرد براش یه جیزایی بگیرم

همین خرد خردها که توی یه کارتن موزی جاشده ،شده ۴ میلیون.

2706