2737
2739
عنوان

مجردا بیاین شوهرای همو حدس بزنیم ..اسمش/شغلش/قدش/بچه چندمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 404 پست
مننننننننم حدس بزنین ببینم😶

خوببب خوووب خوب

شوهرت پزشک تغذیس

هی رژیم میده ب اینو اون

جوگندمیه موهاش

چشماشم مشکیه

یه دوقلو پسر دخترم خدا بهت میده

درکل زندیگت خوبه

جز اون بخشایی ک همش دوست داری تنقلاتو چیپسو پفک بخوری ولی اون حساسه رو سلامت غذا

خوببب خوووب خوب شوهرت پزشک تغذیس هی رژیم میده ب اینو اون جوگندمیه موهاش چشماشم مشکیه یه دوقلو پ ...

😍😍😍😍💝💝

چیپس و پفک که درست گفتی  هر شب چیپس با ماست موسیر  

بازم بگو خوشم اومد😄😍😍😍💝

لطفا لایک نکنین مرسی💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایییی جووووونم♥♥♥♥ هیچی دیگ نمیزاره بخوری این چیپسارو  ولی تو یواشکی میخوری    

جلوشم میخورم حرصشو دربیارم😄😊 چیس دوست😍

از ظاهرشم بگو چجوریه قد بلنده کوتاهه سفیده سبزه .خوش استایله یا نه چاخه لاغره چجوریاس 😶

لطفا لایک نکنین مرسی💝
جلوشم میخورم حرصشو دربیارم😄😊 چیس دوست😍 از ظاهرشم بگو چجوریه قد بلنده کوتاهه سفیده سبزه .خوش استا ...

گندمی روشنه 

جذابه تقریبا

موهاشم ک جوگندمیه یه وقتا میریزه یهو تو صورتش

قدشم 183

اندام رو فرمه جون خودش دیگ پزشک تغذیس

بعد عشق تردمیله 

2738
گندمی روشنه  جذابه تقریبا موهاشم ک جوگندمیه یه وقتا میریزه یهو تو صورتش قدشم 183 اندام رو ف ...

نمیشه قدش 4_5سانت بلند تر کنی؟ من قد بلند دوست😍

مو جو گندمی زشت نیست؟  زشت میشه که😭

لطفا لایک نکنین مرسی💝
نمیشه قدش 4_5سانت بلند تر کنی؟ من قد بلند دوست😍 مو جو گندمی زشت نیست؟    زشت میشه که😭

ن نمیشه اولش ک جوگندمی نیست سیو خورده ای ک شد جو گندمی میشه

دیگ جذاب تر میشه

باشه عزیزم قدش اصن190 هرچی تو بخوای خواهر  

ن نمیشه اولش ک جوگندمی نیست سیو خورده ای ک شد جو گندمی میشه دیگ جذاب تر میشه باشه عزیزم قدش اصن190 ...

نمیشه جو گندمی نشه تو نت زدم مرد با موی جو گندمی دیدم چقدر زشته 😞

خووووبه مرسی عزیزم 190 دوست😍 نردبون من 😍😄😄

لطفا لایک نکنین مرسی💝
اخلاقشم خوبه تقریبا ولی خیلی مامانیه وقتایی ک پریودی میره خوته مامانش میخوابه    

خاک تو سرش

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

خب عزیزان وقتشه یه خوشگله زرنگمشخصات اقای منو بده 😂

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘