2733
2734
عنوان

مجردا بیاین شوهرای همو حدس بزنیم ..اسمش/شغلش/قدش/بچه چندمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1656 بازدید | 404 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پروفایلت چ خوشگله  شعل بیمارستانی داره یا دکتره یا پرستاد  ۲۵ سالشه  دوتا خواهر دا ...

مرسی خانومی.😘

😂خسیس؟! وای از الان وردنم رو آماده کنم😈😂

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
2738
عسلویه کار میکنه 15روز میاد15روز میره اون 15روزی ک میاد همش برنامه دارین وضعشم خداروشکر خوبه ماما ...

یا خدا😳😨 عسلویه

نمیخوام😢 من خلبان دوست دارم😞

اخلاقش چی چه طوره؟

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
2706