2737
2739
عنوان

نامه نوشتن ب حضرت عباس

| مشاهده متن کامل بحث + 6472 بازدید | 73 پست
واست دو رکعت نماز میخونم🙏 خاستی اسمت رو بگو

عزیزم زحمت نکش گلم .راضی نیستم اصلا بزحمتت .

اسمتو توخاص بهم بگو بعدا میخوام نامه مفصل بنویسم .من نمیشناسمت گلم خیالت راحت .اصلا تاپیکاتم ندیدم 

یعنی زیاد فرصت نمیکنم تاپیک بخونم مال هیچکس.

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام امروز دلم خیلی گرفته بود تاپیکتتونو دیدم نامه فرستادم و خیلی دعات کردم البته تو نامه  اسمی از شما نبردم اسمت نمیدونستم ولی بانی یه امر خیر شدی و آن شاالله هر حاجتی داری به زودی زود روابشه و سلامتی شادی و خوشبختی همیشه سه رکن اصلی زندگیت باشه التماس دعا 

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
2728
الهی شکر چقدر خوشحال شدم چقدر خوب ک حضرت عباس بهت نظر کرده 

سلام استارتر عزیز

ازتون ممنونم که این سایت رو معرفی کردید

من همین الان نامه نوشتم و ارسال کردم و در نامه ام نام شما را بردم و دعاتون کردم

سلام امروز دلم خیلی گرفته بود تاپیکتتونو دیدم نامه فرستادم و خیلی دعات کردم البته تو نامه  اسمی ...

میشه بگی چجوری نامه نوشتی؟یعنی تو همون قسمت که نوشته به نیابت از... نامتو نوشتی؟؟

سلام گلم روی لینکی که دوستمون فرستاده بزن یه صفحه باز میشه بیا پایین زده نامه ای به ضریح  بعد باید اونجا ثبت نام کنی یه اسم کاربری و رمز برای خودت تعریف کنی و ایمیل بدی بعد وارد سایت میشی برو رو قسمت نوشتن نامه بزن یه صفحه میاد هرچی میخوای بنویس و بعد ارسال نامه بزن یه کد رمز بهت میده که بعد میتونی با این کد پیگیری کنی نامت تو چه مرحله ای هست چاپ شده یا این که داخل ضریح انداخته شده اگرم دوست نداری پیگیری کنی بدون ثبت نام تو سایت نامت بنویس و بفرست التماس دعا گلم 

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
2738
2706