2737
2734
عنوان

نامه نوشتن ب حضرت عباس

6433 بازدید | 73 پست

کیا نوشتن تا ب حال؟

حاجت گرفتین؟

من امروز ی لینکی دیدم خیلی برام جالب بود 

نامه مینویسی برای حضرت عباس

و خودش چاپ میکنن

اگ نوشتید من رو هم فراموش نکنید 

هر کسی ک نوشت و برای من هم دعا کرد توی نامه اش بگه واسش دو رکعت نماز حاجت بخونم ممنونم💖💖

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://alkafeel.net/?lang=pr&ved=2ahUKEwjt3vLPi8ThAhUMZVAKHYBIC9wQFjAVegQIBhAB&usg=AOvVaw07yp6a31OxzeIW6xTLp0tS

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم .من ب امام حسین نوشتم روزیکه حالم خیلی بدبود حالمو خوب کرد .تاپیکم زدم براش اما زیاد دیده نشد.

ممنونم ک لینک گذاشتی .میشه اسمتو بگی ؟ ک تونامه اسمتو ببرم؟

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2728
سلام عزیزم .من ب امام حسین نوشتم روزیکه حالم خیلی بدبود حالمو خوب کرد .تاپیکم زدم براش اما زیاد دیده ...

بله عزیزم این تاپیکا زیاد بازدید نمیخوره 

اسمم رو بخاطره تاپیک هایی ک زدم نمیتونم بگم چون ممکنه شناسایی بشم

بنویس (ی.ع)

2738
یعنی میبرین حرم حضرت ابوالفضل؟؟ چجوری می نویسی من بلدنیستم؟ حاجتت سخت بود؟؟

ایشون شخصی بوده ک حضوری واسشون نامه رو ببره

شما میتونی از طریق لینک بالا

نامه ات رو بنویسی

و بعد خودشون چاپ میکنن و تو ضریح میندازن

یعنی میبرین حرم حضرت ابوالفضل؟؟ چجوری می نویسی من بلدنیستم؟ حاجتت سخت بود؟؟

جور خاصی نیست من هرچی توی دلمه مینویسم توی کاغذ تا پارسال که میشد بری کربلا یا میدادم یکی ببره یا خودم میبردم.هرحاجتی بخواین اگه به صلاح باشه میدن مگه کمه کرم ائمه؟ 

**اللهم عجل لولیک الفرج**
جور خاصی نیست من هرچی توی دلمه مینویسم توی کاغذ تا پارسال که میشد بری کربلا یا میدادم یکی ببره یا خو ...

نه کم نیس اتفاقن دنیا بدون اونا مفت نمی ارزه اصلن تصورش ممکن نیس من عاشق ائمه هستم اونا بامن قهرن

بله عزیزم این تاپیکا زیاد بازدید نمیخوره  اسمم رو بخاطره تاپیک هایی ک زدم نمیتونم بگم چون ممکن ...

اره  تاپیک حسرت خوردن و یاد تمام غمای عالم افتادن خوب بازدید میخوره ...

باشه عزیزم 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2706