2737
2739
عنوان

شکمم واسه ۲۶ هفته کوچیکه؟؟؟؟؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 81 پست
نه اصلا ربطی به هفته اینا نداره من تو 4 ماهگی شیکمم خیلی بزرگ بود انگار ماه آخر بودم در صورتی ک زند ...

مثل من😂 سمت چپم بیرون تره شکمم ناقص بزرگ شده

تیکر تولد نفس مامان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تهوع نداشتم میل به غذا هم تا ۱۶ هفته نداشتم اصلا

مرسی یکم خیالم راحت شد😘

فک میکردم خیلی غیر عادی شدم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2728
آهن مولتی فک کنم کلسیم

آهان مرسی گلم، این مولتی شما فکر کنم مخصوص باردار هم باشه که عکسش روشه

من یکی تو خونه داشتم به دکتر گفتم دارم ننویس ولی الان دیدم این املاح زیاد داره منصرف شدم از خوردنش برم یکی بگیرم منم

مثل من😂 سمت چپم بیرون تره شکمم ناقص بزرگ شده

😄😄😄😄

سونو رفتی جای بچه خوبه؟! 

وااای من ویاااار داشتمااااا اصلا دیگ ب بچه دوم فکر نمی‌کنم 🤕🤕🤕🤕

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم 😍 مرد من تو بهترین و خوش اخلاق ترین و مهربان ترین مردی هستی که تا کنون دیده ام عاشقتم زیبای من                 👩‍❤️‍💋‍👨 تو مرا جان و جهانی حضرت یااار 👩‍❤️‍💋‍👨 برای شادی روح خواهر عزیزم صلوات میفرستی 🙏
آهان مرسی گلم، این مولتی شما فکر کنم مخصوص باردار هم باشه که عکسش روشه من یکی تو خونه داشتم به دکتر ...

اره برو مخصوص بارداری شیردهی بگیر ، بمونه ام دوران شیر دهی میتونی بخوری ، خرید اینا کردی؟؟

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2738
اره برو مخصوص بارداری شیردهی بگیر ، بمونه ام دوران شیر دهی میتونی بخوری ، خرید اینا کردی؟؟

خرید سیسمونی و اینا میگی؟!!! نه هنوز تو این اوضاع واقعا نمیدونم چیکار کنم، هیچی نخریدم، شما چیکار کردین؟ خرید کردین؟ از کجا؟

خرید سیسمونی و اینا میگی؟!!! نه هنوز تو این اوضاع واقعا نمیدونم چیکار کنم، هیچی نخریدم، شما چیکار کر ...

من اکثرشو نتی خریدم از دیجیکالا ، دیروزم با ماسک و دستکش رفتم چن تا بهداشتیاشو خریدم ، لباساش مونده کامل

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
😄😄😄😄 سونو رفتی جای بچه خوبه؟!  وااای من ویاااار داشتمااااا اصلا دیگ ب بچه دوم فکر نمی‌کنم ...

رفتم چیزی نگفتن والا، ووووای منم بدویار نبودم ولی لکه بینی داغونم کرد

تیکر تولد نفس مامان❤
من اکثرشو نتی خریدم از دیجیکالا ، دیروزم با ماسک و دستکش رفتم چن تا بهداشتیاشو خریدم ، لباساش مونده ...

منم همرو نتی گرفتم، چیا مونده بگیری؟

تیکر تولد نفس مامان❤
من اکثرشو نتی خریدم از دیجیکالا ، دیروزم با ماسک و دستکش رفتم چن تا بهداشتیاشو خریدم ، لباساش مونده ...

دیجی کالا سر زدم به نظرم لباساش بد نیس ولی اسباب بازی هاش خیلییی گرون و محدود بود یا شاید گرون شده من خبر ندارم! کاش یه جایی باشه همه چی توش باشه بری بگیری و بیای بیرون، همچین جایی نیست تهران؟

مثلا بعضی جاها هستن واسه جهیزیه همه چی داره مثل اون باشه، از لباس و اسباب بازی تا کالسکه و تخت و اینا...