2733
2734
عنوان

شکمم واسه ۲۶ هفته کوچیکه؟؟؟؟؟ + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 81 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیجی کالا سر زدم به نظرم لباساش بد نیس ولی اسباب بازی هاش خیلییی گرون و محدود بود یا شاید گرون شده م ...

نه والا من ک سراغ ندارم 

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
چن تا بهداشتی هاش ناقصی داره مث پوشک و برس و ...  با لباساش کامل مونده

تخت کمدشم گرفتی؟ اتاقشو کی میچینی؟ احساس میکنم من خیلی هول بازی دراوردم فقط پوشک نخریدم😄 راستی چند بسته پوشک بگیرم واسه سیسمونیش

تیکر تولد نفس مامان❤
2731
تخت کمدشم گرفتی؟ اتاقشو کی میچینی؟ احساس میکنم من خیلی هول بازی دراوردم فقط پوشک نخریدم😄 راستی چند ...

من بچه دوممه ! اتاق تازه کاغذ دیواری کردم و درست کردم ، تخت و کمد و اینا داشتم ، منم اتاقو چیدم عروسک اینارو‌،  من ۴ بسته سایز ۱ میخرم ۳ ۴ بسته ام سایز ۲ 

سایز ۱ زود کوچیک میشه .

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
من بچه دوممه ! اتاق تازه کاغذ دیواری کردم و درست کردم ، تخت و کمد و اینا داشتم ، منم اتاقو چیدم عروس ...

مادرشوهر من توقع داره مامان بدبختم پوشکم بخره😑 میگه تا میتونه پوشک بگیره پررو چند روز پیشم گفت چمدون بچه بگیره گفتم چمدون واسه چیشه لازم داشت بعدها خودمون میگیریم، مامانم بدبخت همه چی گرفته توقع اضافی دارن همش

تیکر تولد نفس مامان❤