2737
2734
من موهام میرخت خیلی پر بودن کسی متوجه نمیشد انقدر رفتم دکتر نفهمید چمه خودم قدم قدم کشف کردم چکار ک ...

اونقد ذهنمو درگیر کرده نمیتونم درس بخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدته خیلی لاغرشدم

ببین به نظرم یه چکاب کلی بده
شاید کم خونی

خود لاغر شدن بدون درنظر گرفتن علت باعث مشکلات پوست و مو میشه

اگه اشتها نداری فعلاً مایعات زیاد مصرف کن

و حتماً پیگیر باش تا شرایطت حاد نشده و قابل کنترله

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
عزیزم اپلیکیشن دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک مت ...

رفتم باید پول میریختم رمز دوم نداشتم نشد😅

2731

همونطور که دوستان گفتن ،برای ریزش مو ازمایش تیرویید رو حتما باید داشته باشید و هورمونهاتون،اگه ازمایش دارین بزارین تا جوابشو براتون تحلیل کنم،اگه تیروییدتون مشکل داشته باشه هرچی تقویتی هم استفاده کنید فایده نداره و تجویز محصول مشکلتون رو حل نمیکنه

همونطور که دوستان گفتن ،برای ریزش مو ازمایش تیرویید رو حتما باید داشته باشید و هورمونهاتون،اگه ازمای ...

هزینه ی ازمایش تیروتید چقدره؟

ازمایشش چجوریه؟

چ توقعا از نی نی سایت دارین خدایی😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2740
هزینه چکاب کلی چقدره؟

بستگی به جایی که میری داره 

مثلاً با بیمه تامین اجتماعی بعضی جاها رایگانه
ولی عموماً از صد و خورده ای به بالا

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
همونطور که دوستان گفتن ،برای ریزش مو ازمایش تیرویید رو حتما باید داشته باشید و هورمونهاتون،اگه ازمای ...

خب کم کاری تیروئید علائمش اضافه وزنه ولی من لاغزم

پرکاری تیروئیدم افزایش اشتها

من گشنه خیلی ولی اشتهایی ندارم بخورم

سلام شما پزشکین؟ منم همین مشکل رو دارم

نه گلی منم یه انسان مثل بقیه فقط در حال کچل شدن بودم انقدر دنبال کردم و روی خودم آزمایش کردم الان فهمیدم چی میشه که موی خانوما میریزه انقدر که باتجربه شدم😂😂😂

اگر مشکل پریود دارید باید بری دکتر زنان برای چکاپ هورمون ها و کیست و تخمدان و... اینو رفع کردی همزمان به فاصله یکماه به یکماه آزمایش پرولاکتین و تیروئید باید بدی 

خواب رو باید تنظیم کنید حداقل ۷ساعت شبانه 

اگر روی صورتتون در منطقه گونه ها جوش میزنه یا روی چونه و پشت لب کمی مشکل هورمونی وجود داره

اگر موی چرب دارید باید هر روز یبار موهاتونو بشورید

بلندی موهارو تا روی شانه تا دو بند انگشت پایینترش 

یکماه هم ویتامین D3 و مکمل های ب کمپلکس و زینک پلاس استفاده کنید 

بیوتین هم قرصاش هست اونم میشه تهیه کرد وخورد 

اینارو انجام دادی خبرم کن قطعا جواب میگیری تا ۸۰درصد

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

همونطور که دوستان گفتن ،برای ریزش مو ازمایش تیرویید رو حتما باید داشته باشید و هورمونهاتون،اگه ازمایش دارین بزارین تا جوابشو براتون تحلیل کنم،اگه تیروییدتون مشکل داشته باشه هرچی تقویتی هم استفاده کنید فایده نداره و تجویز محصول مشکلتون رو حل نمیکنه

من کارشناس پوست مو هستم و دوره دیدم ،والا مشکلاتی رو که متخصص ها حل نکردن هم حل کردیم حالا دوست داشت ...

سلام.میبخشید،من پوستم قبلا خیلی چرب وجوشدار بود.الان ۲۳ سالمه.جوشا تقریبا خوب شدن.ولی پوستم خیلی خشک شده.پوسته میوه.دست میکشم،حالت زبری داره.البته فقط گونه هام ...جاهای دیگه بهتره.براچی اینجوری شده؟لایه برداری فیزیکی میکنم،یه روز صافه،فردا پسفردا دوباره زبر میشه.یه کم قرمزم شدم😡برا چیه بنظرتون؟چیکارکنم؟آبرسان و مرطوب کننده هم میزنم،براق میشه روپوستم،فکرشو بکنین یه پوست با جای جوش و قرمز و براق😐😒

شیمپک چی هست اصلا؟همینجوری گذاشتم😆😐😅
2706