2733
2739
حیف ان شالله که طوریت نیست خوابت تنظیمه گلم؟ ناراحتی توی زندگیت نداری؟ البته دکترا اکثرا میگن ریز ...

کنکوری ام.خواب کل شبانه روز 6

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم دوره های مراقبت پوست رو گذروندم اگر در این زمینه سوالی داشتین در خدمتم 09166732774

ضد افتاب بایودرما اسپات گرفتم

من پوستم تقریبا مختلطه میخوام سی سی کرم بگیرم که بدون چربی باشه ترجیحا خارجی باشه شما چی پیشنهاد میدین

2728
من کارشناس پوست مو هستم و دوره دیدم ،والا مشکلاتی رو که متخصص ها حل نکردن هم حل کردیم حالا دوست داشت ...

عزیزم برای صورتی ک گودی و فرورفتگی جای جوش داره و قدیمیه ینی مال چندسال پیشه سابسیژن و ۴ جلسه لیزر اوکی خوبه؟؟ پوست طرف خوب میشه ؟؟ دکتر گفت ۵۰ الی ۷۰ درصد پوست صاف میشه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم