2726
چندسالته مجردی یا متاهل سابقه کیست تخمدان داری یا نه نوع و جنس پوست سرت چجوریه؟ تا حالا بارداری ...

خخخ مجردم

پوست سرم چربه 

سابقه ی تیروئید نداشتم

قبلنا کم خونیم بیشتر بود نمیریخت ولی الان میریزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه  خیلی گشنمه ولی هیچ اشتهایی ندارم ینی ممکنه تیروئید داشته باشم؟

با آزمایش اونم سه بار معلوم میشه
ولی علائم اش تغییر وزن

اختلال در پریود

اضطراب و افسردگی

مشکلات پوست و مو

یبوست یا اسهال 

درد عضلانی

گرفتگی و درد در گلو و گردن

تعریق

و....هستش

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2728
سنت چقدره؟ پریودات مرتبن؟

سلام شما پزشکین؟

منم همین مشکل رو دارم

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
یه مدته خیلی لاغرشدم

پس مث منی عزیزم...

منم لاغر شدم موهام ناااازک..

درستم نمیشه ...

فقط امپول بپانتن بیوتن باید 6هفتع 

هفته ای 1بار جفتشو بزنی...

همین تزریقاتی دم در.  

نفر بعد

عزیزم ما یه تیم پزشکیم... ی سر بچرخونه همه این تخته شاسیا تو دست سوابق دارن میپرسن😂😂

من موهام میرخت خیلی پر بودن کسی متوجه نمیشد

انقدر رفتم دکتر نفهمید چمه خودم قدم قدم کشف کردم چکار کنم نریزه و بخاطر چیه

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

عزیزم اپلیکیشن دکتر ساینا کلی پزشک متخصص داره در همه زمینه ها. شما میتونید به صورت آنلاین از پزشک متخصص پوست و مو مشاوره متنی یا تلفنی بگیرید و هر سوال پزشکی که داشتید رو بپرسید. از لحاظ وقت و هزینه خیلی هم به صرفه است. چون تو این کرونا دکتر هم نمیخواد بری

2706