2737
2734
عنوان

خواهش میکنم هرکی بیداره بیاد کمکم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 117 پست
شاید یه چیزی تو اتاقتونه که توجهشو جلب کرده یا بچه اش افتاده تو اتاق شما زیر تختی مبلی چیزی رفته حال ...

بچش افتاده باشه صدای جیک جیکش میاد 

وای من از بچه گنجشک خیلی میترسم.یجوریه😨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما یه همسایه مون کامیون داره یکی کمباین بعد اذان خواب بی خواب

صدای یا کریمو شنیدین؟

لامصب من تختم زیر پنجرست اینم بالای سر من

دوس دارم از تاجش دارش بزنم بخدا خواب نذاشته

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته . بعد دو سال . خدانگهدار همگی

ببین عادت کرده شاید اخلاقش مثله سگه که بهش غذا بدی ولت نمیکنه یا حتی حامله باشه یا چیزی تو خونتون توجهشو جلب کرده باشه یا اصلا دوست داشته باشه اگه بچه داری شاید بخاطر بچه است

من فرزانه هستم 28 سالمه و یک دختر دارم 3 سالشه اسمش ملیکا هست الان هم باردارم💜
2731
نمیشه یه طوری بترسانی البته خدا رو شکر کن گنجشک بیدارت میکنه نه مثل ما کمباین همسایه

همسایه کناریمونم اکثر شبا مهمونی دارن سر و صدا میکنن.

بچه های یه همسایه دیگمونم شلوغن دعوا دارن.

کلا آرامش ندارم 😔

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
همسایه کناریمونم اکثر شبا مهمونی دارن سر و صدا میکنن. بچه های یه همسایه دیگمونم شلوغن دعوا دارن. ک ...

ما تو خیابونی هستیم که همشون دکترن

دهنمون صافه بخدا

مشهدیا میدونن که دکترای اینجا عصرش چه شلوغن

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته . بعد دو سال . خدانگهدار همگی
2740
وای😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والا

اخه فقط به اسی ازار نمیرسونه به خط کرده همسایه هارو 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
صدای یا کریمو شنیدین؟ لامصب من تختم زیر پنجرست اینم بالای سر من دوس دارم از تاجش دارش بزنم بخدا خو ...

تاج نداره ها 🤔

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️