2733
2734
عنوان

خواهش میکنم هرکی بیداره بیاد کمکم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 117 پست
واقعا عجیبه پرنده هارو درک نمیکنم ولی متاسفانه بچه مرده دیگه از سرما البته ممکنه همون اول هم مرده به ...

آره دیگه شایدم زایمان سختی داشته دیده مرده افسرده شده😁

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اثراته قرنطینست منم دیروز پشته چت به یارو فرستادم مامان سر و صدا نکن خوابم میاد....لعنت به کرونا.😔 ...

خوبه حالا پس یه لحظه قطع امید کردم از خودم نابود شدم اصلا به امید بهبودی هرچه زودتر

خوبه حالا پس یه لحظه قطع امید کردم از خودم نابود شدم اصلا به امید بهبودی هرچه زودتر

یارو وقتی گفت هااااا؟؟؟؟؟😱😱😱

درجا کات کردم....یه نیمچه حیثیتی که داشتیمم رفت😖😔

2738
عزیزم احتمال زیاااااد جوجه اش افتاده اون اطراف ازت کمک میخاد شایدم گربه یا جانور موذی اون اطراف می ب ...

یه جوجه دیدم افتاده مرده. ولی فکر نکنم جوجه این باشه. چون لونه اش اینجا نیست.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
یه جوجه دیدم افتاده مرده. ولی فکر نکنم جوجه این باشه. چون لونه اش اینجا نیست.

صد درصد جوجه اشه 

ببر بزار کنار دیوار. کنجشکه هم دیگه میره 

این چند روز هم ازتون کمک میخاسته 

احتمالا جوجش داشته بال بال میزده😩😩😩😩

همیشه ب واکنشها ورفتار متفاوت  حیوانات دقت کنید با زبون خودشون دارن. یه چیزی میگن

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊