2737
2734
چرا آمریکا راوپا آمارش فروکش نمیکنه؟؟ جنوب کی فروکش میکنه

امریکا جمعیتش خیلی بیشتره.ولی اروپا تقریبا فروکش کرده درسته فوتی زیاد داد اون هم اوایلش بود .دیگه اونا هم کم کم دارن محدودیت ها رو برمیدارن.امکان زیاد اونا هم یه موج داشته باشن ولی نه دیگه مثل اول.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
من اهوازم و الان کرونا دارم خودمو شوهرم امروز۱۵ روزه ک میگذره از بیماریمون

علائمش چجوری بود؟ خیلی سخته؟ قرنطینه نکردن؟ الان حالتون خوبه؟ چ دارویی دکتربهتون داد تو رو خدا جواب بده اقام چن روزه گلوش التهاب داشت الان میگه استخون درد دارم خیلی استرس دارن😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پدرم مشکل قلبی داشتن و فوت شدن...بدون ازمایش روی گواهی فوتش زدن مشکوک ب کرونا

زن داداشت ب کجا رسید

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
علائمش چجوری بود؟ خیلی سخته؟ قرنطینه نکردن؟ الان حالتون خوبه؟ چ دارویی دکتربهتون داد تو رو خدا جواب ...

عزیزم نترس عین انفولانزا اگه تب و بدن درد داره هر چه زودتر بره دکتر زودتر خوب میشه.یکی از علایم تقریبا حتمیش حس بویایی شو بعد سه روز از دست میده.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
2728
عزیزم نترس عین انفولانزا اگه تب و بدن درد داره هر چه زودتر بره دکتر زودتر خوب میشه.یکی از علایم تقری ...

میگن با غرغره آب نمک ولرم ب دهان و شستشوی بینی باهاش حس بویایی بر مگده

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

بچه ها راسته که میگن ویروس‌ نسبت به اول خییییلی ضعیفتر شده؟؟؟ آخه آمار مرگ و میر هم خیلی کمتر شده... شهرهایی که آمارش ن بالاست خیلی مریضهاشون بدحالن؟؟؟ توروخدا جواب بدید... خوزستانی ها... سیستانی ها... همه جواب بدید

2738

[QUOTE=139420143]خدایا چیکار کنم 😭کسایی ک تستشون مثبت شده در ارتباط بودم از فامیل خییییلی نگرانم[/QUO

نگران نباش اولا انشاالله که چیزی نیست ثانیا بگیری دوست و یکی از اقواممون گرفتن خوب شدن 

چکار کردین

والا زنگ زدم ب ی شماره برای سوالات شرعی...گفتن دوتا ایه رو هفتاد بار بخونید و حرز امام جواد بگیرید...روز هفتم رفت سرخاک که اب بریزه رفتیم ازش بطریو بگیریم نمیداد...کلا مشکوکه و متوجه شده بهش مشکوکیم

میگن با غرغره آب نمک ولرم ب دهان و شستشوی بینی باهاش حس بویایی بر مگده

دعا کنید نباشه بدنش ضعیفه کم خونی داره خودم اگ بگیرم استرسم کمتر ولی برا اقام خیلی استرس دارم امروز قراره بره تست بده خدایا خودت رحم کن😭😭

مردم که کلا کرونا رو فراموش کردن راحت میرن و میان خداروشکر شیراز و فارس وضع خوبی داره من پرستار اونجا هستم اما تهران قرمز هست ـ درمان قطعی هم هنوز پیدا نشده

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
مردم که کلا کرونا رو فراموش کردن راحت میرن و میان خداروشکر شیراز و فارس وضع خوبی داره من پرستار اونج ...

چطور میگید وضع شیراز خوبه؟

استان فارس بین ۵۰ تا ۸۰ تا مبتلا داره. گاهی هم بالای صدتا.

من همیشه تو سایت علوم پزشکی اخبار رو میخونم.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
چطور میگید وضع شیراز خوبه؟ استان فارس بین ۵۰ تا ۸۰ تا مبتلا داره. گاهی هم بالای صدتا. من همیشه تو ...

انقدر به اخبار و امار هاشون مطمعن هستید!الان بیمارستان چمران وضعش خیلی خیلی بهتر شده همچنین بیمارستانی که مخصوص کرونایی ها هست از بین ۷۰/۸۰نفر شاید شاید یک نفر بمیره قبلا مگه اینطوری بوده؟ما به این میگیم وضع خوب

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
انقدر به اخبار و امار هاشون مطمعن هستید!الان بیمارستان چمران وضعش خیلی خیلی بهتر شده همچنین بیمارستا ...

آره دیگه مطمئن هستیم. شما که کادر درمان هستید نباید این حرف رو بزنید‌ درثانی فقط که مرگ مهم نیست. مبتلا شدن هم یه خونواده رو بهم میریزه.

اینجا هم سایت عمومیه. میاید میگید شیراز وضعش خوبه هجوم میارن درصورتیکه آمار چیز دیگه میگه.

اگر آمار اینجا غلطه پس آمار همه جا غلطه و همه جا سفیده

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2706