2733
2734
عنوان

انگار زوره😒😒!!!!!دلم میخواد بکشمش

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 50 پست

دوست داداشم زندگیشو باخت سر این موضوعات

باباش بهش چهل تومن داد این بره تهران خونه رهن کنه کار کنه 

پولشو زد تو کار 

۶ ساله رفته اصلا معلوم نیس کجاس زندس نیس مرده 

هانوادش ب خاک سیاه نشستن 

فقط یکی دوبار تماس مشکوک داشته و کوتاه اصلا بهش اجازه نمیدن بگه کجاس و در چ حالهه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بره گمشه یعنی من اگه میلیارد پول هم بهم بدن حاضر نیستم اینقدر دروغ و خالی بندی سر هم کنم😏

منم دقیقا از همینش بدم میاد ،نمیدونم چرا حس میکنم آدم خار و خفیف میشه

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد

از این کارا به منم پیشنهاد کردن ولی نگفتن باید پول بدی 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2731
منم کسی که بهم معرفی کرد ،خیلی وضعش اوکیه .البته زن و شوهرش همش درگیرشن

نمیدونم والا چی بگم.من خودم والا پولی نداشتم .ولی مثل اینکه از دو میلیون میتونی شروع کن.ماهی ۲۰۰ سود بهت میده هر عضو هم ببری ۳۰۰ تومان بهت میده.من به دوستم اعتماد کامل دارم براش هم ریختن.بعد تو نت هم بزنی کازش قانونیه.اگه خاستی میتونی از ی مبلغ کم شروع کنی.

وای ۷۰۰ واسه ۱۰ سال پیش خیلی بوده ها🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اره اون موقع از مامانم گرفتم بهش گفتم واست دوبرابرشو میدم خدا رحمتش کنه حتی یه بارم به روم نیاورد پولم چی شد پس. البته یه زنجیر داشتم از خجالت اونو فروختم ۲۰۰ شد دادم مامانم ولی ۵۰۰ رفت اون موقع تازه ازدواج کرده بودم شوهرم نمیدونست وگرنه شکایت میکردم ازشون😭😭

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
نمیدونم والا چی بگم.من خودم والا پولی نداشتم .ولی مثل اینکه از دو میلیون میتونی شروع کن.ماهی ۲۰۰ سود ...

آره میدونم منم معرفم خیلی تلاش کرد عضوم کنه،اما خودم اصلا دلم نمیخواست

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2738
پول دادی؟

نه اومدم خونه واسه مامان و بابام میگم 

بعد بابام آگاهم کرد که اصا سودی نداره و کارش سخته و همش باید دنبال زیر مجموعه جمع کردن باشی

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻

ولی بچه ها بعضیا که خیلی زبون باز و قالتاقن خوب پول درمیارن منظورم دونه درشتاشونه اون بدبختایی که تازه عضو شدن معمولا پولشون خورده میشه و دستشون هم به جایی بند نیست

دوست داداشم زندگیشو باخت سر ای ن موضوعات باباش بهش چهل تومن داد این بره تهران خونه رهن کنه کار کن ...

کیا نمیذارن خبر از خودش بده😥😥

نه اومدم خونه واسه مامان و بابام میگم  بعد بابام آگاهم کرد که اصا سودی نداره و کارش سخته و همش ...

دقیقا دم بابات گرم ،تا فعال باشی میخوانت ،یکم که پیشرفت نکنی بلا نسبت مثل تفاله میندازنت دور.معرف من همش یک دختر دهه هفتادی رو میگفت که پورشه پانامرا خریده که منو ترقیب کنه!منم بیخیال تر از این حرفام😀

آره میدونم منم معرفم خیلی تلاش کرد عضوم کنه،اما خودم اصلا دلم نمیخواست

به قول خودت حوصله منت کشی کسی ندارم بیاد.بایو همش دنبال عوص باشی.😥😥حالا جاری جانم رفت تا ببینم چکار میکنه‌

اره باید بری هی مخ بزنی😃😃😄البته اگه قانونی باشه‌

آره بیشتر شاید به درد پسرا بخوره چون واقعا باید راه بیوفتی از این مغازه به اون مغازه با هر قشر آدمی دهن به دهن بشی

من خودم اینقدر نازک نارنجی ام که زود بهم برمیخوره😂😂

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻
2706