2733
2734
عنوان

انگار زوره😒😒!!!!!دلم میخواد بکشمش

589 بازدید | 50 پست

آقا امروز یکی از دوستان دور به بهونه ی اینکه بیا همو ببینیم و فلان بیا قرار بذاریم منم اولش کلی تعجب کردم کلی خب قبول کردم و رفتیم 

خلاصه نگو این وارد کار network یا همون شرکت های هرمی شده بعد از ۳ ساعت توضیح آخرش فهمیدم باید اول ۲ میلیون پول بدیم تا ثبت نام کنن(آخر کار پول رو بهم گفت)بعد حالا وسط پارک میگه خوب کارتت رو بده تا همین الان پرداخت کنیم دلم میخواست همونجا بکشمش اینقدر که کارش توهین آمیز و زشت بود با بهونه ی قرار و اینکه تو اولین نفری بودی که واسه این کار به ذهنم اومدی تو از بهترین رفیق هام بودی😏

واقعا خیلی کارشون زشته اگر میخوان این کار رو کنن پشت تلفن بگن حداقل آدم این همه وقتش رو الکی حروم نکنه😐

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین قید دوستیتونو بزن

اینایی که میرن تو این شرکت های هرمی انقدر سیریش میشن که پدرتو درمیارن.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2738
ندادی که

نه بابا همش بهش گفتم من ۲ تومن بدم سودی نداره که بعد هی میگفت نه من واست زیر مجموعه میفرستم فلان میکنم 😏

من داییم یبار رفته بود میگفت مغزمونو انگار شست و شو میدن تو جلسه

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
واقعا کارش بد بوده میزدی با آسفالت یکی شه😅 وقتی ی نفر بعد مدتها زنگ میزنه قطعا نتورکه چجوری نمیدون ...

بخدا تا حالا همچین اتفاقی واسم نیوفتاده بود باورت نمیشه تازه امروز معنی دقیق نتورک رو فهمیدم😂

2706