2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین یکم دردل کنیم حرفایی که به هیچکس نمیتونیم بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 41 پست
چون هنوز تصمیم نگرفتم چکارکنم امشب فهمیدم ازطرفی بخاطر پسرم نمیخوام ابروشو ببرم 

چقد خوبی که میتونی خودتو کنترل کنی و ابرو داری کنی .راس میگی ادم که بچه داره تصمیم گرفتن سخته

خدایا شکرت 

منم دخترم اوتیسم خفیفه 💔 به هیچ کس نمیتونم بگم، هر بار چشم باز میکنمو دخترمو میبینم قلبم تیر میکشه😭😭😭😭😭😭

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا بگو منم واقعا برام سخته بیرون ریختن دردام اما اینجا چندتا گوش هست که چشم ندارن ادمو با نگاهشون ...

عزیزم به حدی بده به حدیییییییی بده که کابریم تعلیق میشه یوقت

بعضی اقایون بیشخصیتم درخواست میدن 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
ی مشاور هست که میگه  غصه خوردن واسه دیگران یا عزیزات بی معنی ترین کار  یا همون همدردی ت ...

این حرفت از نظر منطقی کاملا درسته ولی ایا در واقعیت میشه اب شدن خانوادتو ببینی و بیتفاوت باشی ؟

خدایا شکرت 
2728
چقد خوبی که میتونی خودتو کنترل کنی و ابرو داری کنی .راس میگی ادم که بچه داره تصمیم گرفتن سخته

ای خواهرمنی که ساعت 10 شب سرمو که میذاشتم خوابم میبرد تا الان بیدارم .همین اروم وساکت بودم وخیلیا ازاین اخلاقم سواستفاده کردن ولی شوهرم اصلا فکرشو نمیکردم

این حرفت از نظر منطقی کاملا درسته ولی ایا در واقعیت میشه اب شدن خانوادتو ببینی و بیتفاوت باشی ؟

میدونم گفتم که ما ادم اهنی نیسیم  ولی شاید با فک کردن به این حرفا کمتر غصه ناراحتیشون بخوری 

شاید این بلاها را سرم آوردی که ببینی صبرِ ایوب دارم یا ندارم. ندارم! ندارم! ندارم
عزیزم به حدی بده به حدیییییییی بده که کابریم تعلیق میشه یوقت بعضی اقایون بیشخصیتم درخواست میدن  ...

همین نیم ساعت پیش تاپیک زدم شوهرم خیانت کرده یکی زرت درخواست دوستی داد

شوهرم تواین 11سال زندگی بهم خیانت میکرده به هیچکس هم نمیتونم بگم

میشه بگین چطوری فهمیدی

شاید این بلاها را سرم آوردی که ببینی صبرِ ایوب دارم یا ندارم. ندارم! ندارم! ندارم
2740
همین نیم ساعت پیش تاپیک زدم شوهرم خیانت کرده یکی زرت درخواست دوستی داد

دقیقا انقدر بعضیا بیشرفن فکر میکنن همه خانوما مثل اشغالهای دورشونن

خدا نسل اینجور مردهارو ریشه کن کنه چون جز بیشرفی چیزی ندارن

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
بچه ها شما غمی دارید که به کسی نتونیو بگید بترسید نقطه ضعفتون بشه؟؟؟

غمم حال روحی شوهرمه. به هیچکسم نمیتونم بگم مخصوصا به خانوادم. غصه نخور عزیزم ما هم خدایی داریم، خدابزرگه بالاخره درست میشه انشالله...

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

شوهرم با همکار خانومش خیلی راحته خیلی بهش محبت میکنم ولی چرا باز با اون لعنتی چت میکنه نمیفهمم به هیشکیییییییم نمیتونم بگم دارم از دست میرم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ازرفتارهای خانواده شوهرواقعا ناراحتم وخسته شدم ازاینکه شوهرم همیشه طرفشون بوده ازاینکه دست روم بلندکرده یاازاینکه ازش ناراحت باشم و نتونم به کسی بگم خسته...خیلی وقتها دارم تظاهرمیکنم ک وای همه چیز عالیه و خوشحالم

کوچکترین مسائل میتونه منوبرای یک سال بهم بریزه وانقدبه یه موضوع یاادم پیش پاافتاده فک میکنم که خواب وخوراکوازم میگیره.همسرم خیلی خوبه بچهام سالم وخوبن زندگیم خوبه ولی اضطرابهای بیخودزندگی منوفلج کرده خیلی ام دهن بینم😔

2706