2703
2553

سلام .بچه ها من خیلی غصه میخورم برادرم چند ماه بعد عروسی جدا شد و بهد اعتیاد پیدا کرده مادرم همش غصشو میخوره .خواهرم بعد ۱۷ سال جدا شده بدون حتی قرانی پول و زندگیش سخت میگذره 

🙁🙁🙁 همش غصشونو میخورم

مامانم پیر شده کاری هم از دستم براشون بر نمیاد 

دلم گرفته 

خدایا شکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

علت جداییشون چی بود؟

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2714
بچه ها شما غمی دارید که به کسی نتونیو بگید بترسید نقطه ضعفتون بشه؟؟؟

زیاااااااااااااد

ترس نقطه ضعف ندارم

از ترحم بیزارم چون خیلی تلخه خیلی

حرفایی ک شنیدم گفتنش روحمو نابود میکنه 

جسممو داغون 

و مهم تر از همه انقدر بده ک روم نمیشه بگم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
زیاااااااااااااد ترس نقطه ضعف ندارم از ترحم بیزارم چون خیلی تلخه خیلی حرفایی ک شنیدم گفتنش روحمو ...

اینجا بگو منم واقعا برام سخته بیرون ریختن دردام اما اینجا چندتا گوش هست که چشم ندارن ادمو با نگاهشون اذیت کنن .

خدایا شکرت 

ی مشاور هست که میگه 

غصه خوردن واسه دیگران یا عزیزات بی معنی ترین کار 

یا همون همدردی

تو یا میتونی کاری بکنی براشون اگه‌نمیتونی غصه خوردن ما هیچ کمکی نمیکنه حتی باعث میشه هی ناراحتیم به ادمای دیکه انتقال بدیم.مثلا شوهرتون

درسته ادمیم احساس داریم ولی واقعا غصه خوردنت کاری درست نمیکنه ادما باید تجربه کنن.. درد بکشن ...

شاید این بلاها را سرم آوردی که ببینی صبرِ ایوب دارم یا ندارم. ندارم! ندارم! ندارم
2706