2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزانی که میخوان کاردرخانه با یه شرایط عالی و درامد خوب و انرژی مثبت زیاد داشته باشن فقط کافیه به ش ...

همینجا بگو چه کاریه اگه خواستم برا توضیح بیشترش تو واتساپ پیام میدم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2742
حالا یکی پیدا کردم تایپ صوتیو میگه من تایپ میکنن نمی دونم .میترسم کلاهبردار باشن ای نهمه تایپ ک ...

ایناکلاهبرداریه.من همه این راها رو رفتم.الان حدود چن ماهه توی شرکت نفیس کاررمیکنم خیلی راضی ام پورسانت میگیرم و کار میکنم الانم بصورت انلاین شده خیلی راحتم zzmmmmzzmm این ای دی تلگرامم اگ خاسی راهنماییت میکنم

حالا یکی پیدا کردم تایپ صوتیو میگه من تایپ میکنن نمی دونم .میترسم کلاهبردار باشن ای نهمه تایپ ک ...

سلام 

من یکی از همین‌هارو شرکت کرده بودم یه فایل چند ساعته فرستاد گفت این و تایپ کن ۲۰۰ تومن  که اصلا نمی‌ارزید 

ولی به نظرم یه جای کارش هم می‌لنگید چون فایلی که برای من فرستاد فایل صوتی یه کتاب چاپی بود 

فایلش هم انقدر زیاد بود که بیخیالش شدم 

به نظرم بیش‌تر کلاهبرداری بود چون اول کار فک کنم حدود ۲۵ تومن دادم برای ثبت نام اگه چند نفر دیگه هم مثل من بوده باشنن کلی طرف سود کرده

امیدوارم همتون امروز حداقل یه لبخند از ته دل زده باشید  
تایپیست و... هست دیگه. 

گول تایپیست رو نخورید من پول پرداخت کردم دستمزدمو که ندادن هیچ پولمم خوردن هر بار که پیم میدم یه جوابی میدن من هم شکایت میکنم هم ازشون نمیگذرم.چون واقعا احتیاج داشتم

خدایا اول پاکم کن بعد خاکم کن
2738
اینا که کارای پیشنهادیشون همش حس میکنی کلاهبردارن و پولی دستتو نمیگیره اخر

باسلام بنده(مشاور تخصصی پوست و مو) هستم.
میتونم خواهش کنم چند دقیقه وقت با ارزشتونو به من بدید!؟
یه خبر دارم خیلی خوب خیلی بی نظیر یک لطف الهی که شامل من و درآمدم شد و دوست دارم این کسب درآمد رو با شماتقصیم کنم. شاید پیش خودتون بگید چرا کارش رو داره به ما معرفی میکنه؟! و اما جواب:کاری که من دارم یه کار تخصصی و از جاییه که تازه تاسیس و نوپا هست و در حال نیروگیری و هدف اصلیش اشتغالزایی برای تمام افراد است که به رده سنی و مدرک و سَوادی احتیاج نداره! فقط یه گوشی و مبایل و اینترنت و یه همت عالی و عالی تر از همه از تولید به مصرفه ینی واسطه ها حذف و پول مستقیم توی جیبت میره. راحت توی خونه دراز میکشی و با مقداری وقت گذاشتن روزانه پول وارد حسابت میکنی! 😐😍🤗یه روز منم به لطف الهی از کسی این پیانو دریافت کردم و الان با اینکه مدت زیادی نیست که مشغول به کارم ماهی 2ملیون و پونصد کم کم از پورسانت وهمچنین مبلغ سود روی هرعدد کالا برای من هم جدا حساب میشه و در کارت بانکیم واریز میشه😍🖐️چقد بینظیرررررر اخه. ینی سرجم نزدیک 4ملیون.😍از همه مهم تر  نه ریالی به پول و سرمایه احتیاجه نه به از خونه بیرون رفتن و پادویی! 🥰باورتون میشه؟!
اینکار با همه کارها و افکار اشتباه عموم مردم راجب یه همچین کاهایی فرق داره برای همه سوالاتتون جواب هایی داریم که از شدت خوشحالی باورتون نمیشه اما خدارو سپاس که واقعیته!
💥💥💥فرصت بی نظیر 💥💥💥
پر در آمد ترین کار پاره وقت در ایران⭐کار در منزل ⭐
بدون محدودیت سنی بدون نیاز به سرمایه گذاری
بدون نیاز به تحصیلات فقط با گوشی پول در بیار 📱
دارای نماد اعتماد جهت استعلام از پلیس فتا 👮‍♂️
تسویه حقوق روزانه 💵
جهت کسب اطلاعات بیشتر به 09227297626 در واتساپ پیام ارسال کنید.🎀با تشکر. و آرزوی برکت و رزق فراوان🎀

[QUOTE=163010543]شرکت ویرا پادمهام ،شرکتی معتبر با تائیدیه قوه قضائیه، تعداد محدودی نیروی کار در حوضه ی فضای مجازی و ...[/QUO

عزیزم میشه بگی چجوری باید واردش بشی؟

باشعورباشیم😜❤بهم نپریم
2706