2733
2734
نه اتفاقامیخوام عمل کنم وحسابی تغییرکنم چون صدبارگفته خوشگلی ففط بینیت باید عمل شه بعدش میفتم دنبال ...

ن بنظرم اول طلاق بگیر بعد خودتو خوشگل تا بفهمه چ جواهری از دست داده کسی ک واسه همچین مسئله ای پای ژلاق بیاره وسط فردا واسه یه چیز پیش پا اقتاده دیگه پست میزنه

اره بخدا گفت برو فکرات بکن چون یه کم مخالفت کردم گفت پس فکرات بکن اگه عمل نمیکنی جداشیم ملاک من زیب ...

عزیز دلم زیبایی موندگار نیس مگه اینکه خیلی پول داشته باشی و همچنین علاقه داشته باشی همیشه خودتو زیبا نگهداری . چند وقت بعد زایمان میکنی از هیکل میفتی یا سنت میره بالا . ب نظر من همسرت ب بلوغ فکری نرسیده فک میکنه این زنای تو خیابون صب ک از خواب پامیشن همون جوری پلنگن تو رو خدا قدر خودتو بدون جدایی خیلی بهتر از اینکه هر روز بشکنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ملاکش زیبایی نیس مگه قبل اینکه تورو بگیره ندیده بودن دنبال بهانس ولش کن بره بعضی وقتا اگه تو یه رابط ...

چون به شعورم توعین شده به این راحتی نمیرم حساب میکشم ازش

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
نه اتفاقامیخوام عمل کنم وحسابی تغییرکنم چون صدبارگفته خوشگلی ففط بینیت باید عمل شه بعدش میفتم دنبال ...

آفرین بینیت عمل کن پولشم بذار بده بعد جدا شو تازه اگر میخواددرخواست طلاق بده بذار خودش بده که مهریه بتونی بگیری 

2731
ن بنظرم اول طلاق بگیر بعد خودتو خوشگل تا بفهمه چ جواهری از دست داده کسی ک واسه همچین مسئله ای پای ژل ...

اینم یه حرفیه

البته خودش میدونه من چقد زن خوبی براش هستم حتی اعترافم کرده ولی خیلی باحرفاش اذیت میشم

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
2740
اگه بینیشو عمل کنه خو دیگه اون طلاق نمیده ایشون مجبورن دنبال طلاق باشن و سخته هم

ولی من فکر میکنم بینی بهانه هست رفتنی می‌ره با هر بهانه ای شده اگر کسی زنش بخواد حتی اگر از ظاهزشم ناراضی باشه تمام تلاشش می‌کنه که بهتر بشه نه که سریع بگه نمیخواد عمل کنی جدا شو 

من..دلیلشم اینه میگم کاش دیرتر ازدواج کرده بودم ازمجردیم استفاده نکردم اصلا    

مثلا چیکار میکردی؟

هیچوقت اینایی ک گقتن جوونی نکردیم رو درک نکردم

با این پسرم و۲۱سالگی ازدواج کردم بازم از این فکرا نکردم

اینم یه حرفیه البته خودش میدونه من چقد زن خوبی براش هستم حتی اعترافم کرده ولی خیلی باحرفاش اذیت میش ...

عزیزدلم سلام 

زندگی یه روز و دو روز نیست یک عمرههههه که هزاران بالا و پایین داره همسرم از نظر اطرافیان از لحاظ ظاهر معمولی بنظر میامد و از لحاظ شرایط اقتصادی با هم متفاوت بودیم یه جورایی هیچ کس انگار انتظار نداشت من چنین انتخابی کنم ولی این مرد تمام زندگی به من احساس دوستداشتنی بودن زیبا بودن و خوب بودن داد ، باردار نمیشدم همه جوره باهام کنار امد کلی سختی کشیدیم و ای وی اف و... تا بچه دار شدیم هیچوقت کلامی به زبون نیاورد جز کلام‌محبت امیز

سال گذشته درگیر سرطان شدم داغون شدم باز منو رو چشمش میذاره 

الان دیگه چیزی از زیبایی من نمونده 

میخوام بگم زندگی انقدر بالا و پایین داره که باید عاقل بود و بالغانه به پیشواز اتفاقات رفت باید بهترین همراهو برای طی کردن مسیر زندگیت انتخاب کنی کسی که غم از دلت برداره نه اینکه غمی برات به بار بیاره

فقط بدون لج و لجبازی بدون اینکه بخوای چیزی رو بهشون ثابت کنی بهترین تصمیمو برای زندگیت بگیر 

امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشی قدر خودتو بدون

2706