2733
2734
عنوان

مسافرت

340 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من از اون موقع که کرونا اومده خیلی رعایت کردم حالا ی چند روزه بچه هام بد جوری بهانه مسافرت میگیرن هر چی باهاشون صحبت میکنم بازی میکنم راضی نمی شن که نریم به نظرتون چی کار کنم خودم اصلا اصلا دوست ندارم بریم ولی همسرم میگه ی روزه می ریم و برمیگردیم

همه زن ها میتوانند یک زن واقعی و کامل باشند. یک مادر مورد اعتماد باشند.اگر مرد زندگی شان به اندازه کافی مرد باشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خا اونهمه رفتن توام روش

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2728

مشهد نیای که رات نمیدن اصن برو هم اطراف شهرت چادر بزن 

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2738
شوهرمنم میگفت یکی دوروزه بریم سرعین ،جوری پاچشو گرفتم ک طفلی دیگه فک نکنم اسمشم بیاره😑😆

مگه استخروآبگرم بازشدن؟؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
شوهرمنم میگفت یکی دوروزه بریم سرعین ،جوری پاچشو گرفتم ک طفلی دیگه فک نکنم اسمشم بیاره😑😆

خوش ب حالت که تونستی متقاعدش کنی

همه زن ها میتوانند یک زن واقعی و کامل باشند. یک مادر مورد اعتماد باشند.اگر مرد زندگی شان به اندازه کافی مرد باشد....
چالوس

خب اتاق بگيريد يه خورده سخت ميشه 

وسط هفته بريد خلوت باشه 

همه چيزم تكميل بخر حتي نوشيدني و خوراكي بشور تو خونه ضدعفوني كن برين ك تو راه نياز نباشه همش برين خريد كنين جلو بچه هارو نميشه گرفت

کرونا فعلا هست با ما،،،،،،خود ما هم هنوز هیچ جا نرفتیم،له خدا من خونه مادرم چند ماهه نرفتم،،،ولی اگه ...

خوب منم همین رو میگم

ب نظرت چی کار کنم خیلی نگران بچه هام؟؟😞

2706