2737
2739
عنوان

مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 20 پست
اصلا تو منطقم مسافرت نمیگنجه چرا؟؟؟؟

منم اگه ب خودم بود از در خونه بیرون نمی رفتم ولی از پس بچه هام چطور بر بیام؟

دخترم یک هفتس داره گریه میکنه

همه زن ها میتوانند یک زن واقعی و کامل باشند. یک مادر مورد اعتماد باشند.اگر مرد زندگی شان به اندازه کافی مرد باشد....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم اگه ب خودم بود از در خونه بیرون نمی رفتم ولی از پس بچه هام چطور بر بیام؟ دخترم یک هفتس داره گری ...

منم پسرام روانیم کردن ولی بذار گریه کنن 

همه چی به کنار

توالت توراهی رو چ میکنی؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
منم اگه ب خودم بود از در خونه بیرون نمی رفتم ولی از پس بچه هام چطور بر بیام؟ دخترم یک هفتس داره گری ...

منم خیلی وقتا گریه میکنم همه عصبی شدیم

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2731

تروخدا مسافرت نرین. بخدا خطرناکه. امروز آمار دوباره رسید به سه هزار تا.‌ خدا شاهده خود منم از اول اسفند با یه بچه ۴ ساله پامو از خونه بیرون نذاشتم. خیلییی دیگه حوصلتون سر رفته یه غذا درست کن برین یه کوهی، جایی که هیچکس نباشه چند ساعت حال و هواتون عوض شه و برگردین.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush