2733
2734
عنوان

بزرگترین حسرتتون تو زندگی چیه 😯💔

| مشاهده متن کامل بحث + 52023 بازدید | 906 پست
اینم بگم که مادر و پدرم بینمون فرق نزارن😪

مشکل خواهرمم هست مامانم منو بیشتر دوس داره😄😉

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم والا نذری نیست ک نکرده باشم چله برداشتم گوسفند نذر کردم نمیدونم شیرینی تو میلاد ائمه قران صلوا ...

عزیزم کاکائو چرا اخه مگه اونم پروتئین گاوی داره؟؟

آخه چرا یه دفعه این طوری شده؟؟

انشاءلله که خوب شه فقط از ته دلم براش دعا میکنم

فقط اینو بگم که خیلی از بچه ها مشکلشون بدتره خداروشکر که سالمه و فقط به بعضی خوراکی ها حساسیت داره به نظرم خودتون براش درست کنین کیک خونگی هم مشکل داره؟ یه چیزایی جایگزین بهش بده بخوره فعلا اگه گفت بستنی به جاش براش یه چیز دیگه بخر مثلا فالوده بخر .نگو برات بده.خودتونم جلوش نخورین

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
دوس دختر باحال نداری فاطمه؟

باحال نه..همه مذهبین😁مگرنه ۵ تا دارم..اما دیگه نمیبینمشون🤦‍♀️تقصیر خودمه  از بس زنگ زدن و اومدن منو دیدن..من یه زنگ هم نزدم🤦‍♀️😢😢😂😂😂

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2731

حسرت اینکه دخترم بتونه سالم و سلامت مثل بلبل برام حرف بزنه💔😭😭😭

هیچی از دنیا نمیخوام هیچیییییی، فقط سلامتی دخترمو میخوام همین و بس 💔

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2740
باحال نه..همه مذهبین😁مگرنه ۵ تا دارم..اما دیگه نمیبینمشون🤦‍♀️تقصیر خودمه   از بس زنگ زدن و ا ...

اوخ 😁😂😂😂 چ حیف من دوست زیاد دارم ☺

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
من جدا شدم 😧❤

جذاب شب بخیر..خواب چشماما گرفت😴😴😴😴شبت شیک😴😴😴😴😴😘😘😘😘😘😘😘

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

[QUOTE=139402225]بگو عزیزم [/QUOT

همیشه‌یکی‌ازمابالاترهست‌.اگه‌بخایم‌ازهمه‌بالاترباشیم‌نمیتونیم‌به‌خودمون‌میایم‌میبینیم‌هرچی‌پول‌داستیم‌خرج‌شد.ببخشیدتجربه‌بود.ناراحت‌نشید.کاش‌من‌پرایدداشتم‌بچمپوسیدتوخونه

ای بابا خوشبخت بشی عزیزم

فدات❤

عزیزم والا نذری نیست ک نکرده باشم چله برداشتم گوسفند نذر کردم نمیدونم شیرینی تو میلاد ائمه قران صلوا ...

عزیزم چطوری فهمیدی از یک ماهگی این طوری شده مگه بهش میدادین؟؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
جذاب شب بخیر..خواب چشماما گرفت😴😴😴😴شبت شیک😴😴😴😴😴😘😘😘😘😘😘😘

عههههه😞 شب بخیر ااایش😥😥😥

2706