2733
2734
عنوان

بلاک کرده بود و جواب تلفن هم نمیده، بهش نیاز دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 58 پست

تاحالا یکی که خیلی دوستش داری براش اشک میریختی  تو صورتت نگاه کرده بهت بگه ازت زده شدم چیمیخوای ازمن ولم کن   

اره 

به من گفته 

وقتی بره دیگه رفته  

منم  بعد کلی گریه 

گفتم گوره بابات 

کصافط نامرد

بیرهم 

زندگیمو خراب کردی

لعنتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروقران سر جدتون يکم برا خودتون ارزش قايل باشين هم چين مرديو ميخای چيکار الان هورمونات بهم ريختست نميفهمی دو روز باهاش بری زير يه سقف ميبينی چ گلی ب سر خودت زدی جهنمش ک رفته من باشم جوابشم نميدم توچون حتما اولين بارت وابسته ای عاشقی دوست داشتن اين نيست من اگ بخاطر اخلاق شوهرم نبود نميتونستم اين همه سختی تحمل کنم درست قبل ازدواج عشقم اتيش بود چون هم سن توبودم حتی اگ بديم داشت نميديدم ولی الان هرگز زير بار هم چين چيزی نميرم

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
فراموش کنه؛ اگه ارزش قائل بودکه اون رفتارارونمیکرد؛ اونم بایدتوجهی نشون بده یانه

اگه یکی یه مشکلی براش پیش بیاد که خیلی شرایطش سخت باشه ونتونه حرف بزنه وتوجه کافی داشته باشه درمورد اون چی؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2728
دلم خیلی براش تنگ میشه😔

این حسا زودگذره مطمعن باش ماهایی ک بهت میگیم بیخیالش شو ی روز توشرایط تو بودیم درس گرفتیم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2738

واسه کسی که نمیخوادت هرکاری کنی فایده نداره

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
فراموشش کن  چون قوی نیست بی مسعولیته

حتی اگه مشکل سختی داشته باشه؟ینی تو اینجور موارد نمیشه حق داد به عنوان یه پسر جوابتون چیه؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

فک  کردی دنيا دلش ب حال. ادمهای بدبخت ميسوزه يا برات کاری ميکنه ن هرگز تو اگ فردا روزی چيزيت بشه حتی نزديک ترين ادمای زندگيت ولت ميکنن تو بايد پيشرفت کنی کاش عقل الانمو داشتم ميرفتم پی ارزوهام با اينک شوهرم دوست دارم ولی همه چی عشق نيست بايد واس دل خودت زندگی کنی مارو بيين شوهر کرديم همش درگير دکتر مريضی بچه خونواده شوهر ديوونه شديم بخدا بچسبت ب خودت اصلا ديگ توفکرش نرو اصلا بگو اون کی باشه بخواد منو پس بزنه بخدا تا خودت برا خودت ارزش قايل نشی هيچکس نميشه اين حرفارو ميزنم ک بخودت بياي دستم درد گرفت پس الکی نگم بندازی پشت گوشت رها کن اون ادم زن بازو با صد زن بخابه رو دوست داری ممکن يه مرضی بگير بهت انتقال بده خودت ازهمه چيز مهم تری تموم

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
2706