2733
2734
عنوان

بلاک کرده بود و جواب تلفن هم نمیده، بهش نیاز دارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 58 پست
حتی اگه مشکل سختی داشته باشه؟ینی تو اینجور موارد نمیشه حق داد به عنوان یه پسر جوابتون چیه؟

من نمیتون خودمو بزارم جای یه پسر    

مشکلش هرچی باشه  نمیتونه عشقشو ول کنه عاشق شده باشی میفهمی 

عشق باید بین هردو ادم باشه نه یکی  چون یکی فقط داره میسوزه  

دراینجور مواقع ادم دلش میخواد یه کاری کنه طرف مقابل بدونه که اگه من براتو مهم نیستم توهم میتونی مهم نباشی

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیتون خودمو بزارم جای یه پسر     مشکلش هرچی باشه  نمیتونه عشقشو ول کنه عاشق شده ...

بله خب حرفتون درسته☺

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2731
این حست گذراست فقط یه مقداردووم بیار خودتو سرگرم کن 

این گذرا بودن واسه همه یکی نیست واسه یکی یه ماهه واسه یکی ۶ ماه واسه یکی چندسال البته بستگی به ادمش داره

اون فرق میکنه باکسی که؛ عمدابی توجهی میکنه ودوری میکنه

پس ینی به همچین ادمی باید حق داد؟درکش کرد 

2738
بله؛ اگه داره سعی میکنه حتما

منطورم برا خود ادم نیستا ینی یکی یه مشکل داشته باشه و نتونه اونجوری که باید کنارت باشه یاتوجه ینی مشکله نزاره 

زنگ میزنم، برنمیداره ولی اس رو میبینه اما بازم جواب نمیده.

منم اینجوراخلاقی دارم من برعکس شمام یعنی مرده رو اذیت میکنم بااخلاقم ولی اونایی ک اذیت میکنن تهش خیلی عاشقن فقط یه نوع بیماریه ک داریم شمارتومیبینه برنمیداره ولی ته دلش دوستت داره خیلی 

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖

وقتی برای کسی مهم باشی

قطعا راهی پیدا می‌کنه ک بمونه،نه بهونه ای برای رفتن و دروغی برای توجیح

دلبرناز دلم همسرم❤️⁩دوستت دارم😘بی بهانه🙂عاشقانه🙃💕در تاریخ۰6/12/1398من عقد کردم با بهترین مرد دنیا⁦❤️⁩ میشه برای خوشبختی من و مهربونترین مرد دنیا صلوات بفرستی؟⁦❤️⁩مرسی😘