2703
2553

لطفا نصیحت نکنید یا معلم اخلاق نشید. ما با هم خوب بودیم ولی رفته. شاید به خاطر گیر دادنم یا هر چی. اون با زن های زیادی بوده ولی خب خودش اعتراف کرد پیدا کردن یکی که باهاش باشه سخته. هر چند اینم میدونم دور و ورش آدم های زیادی هستن. من دلم تنگ میشه خیلی زیاد. نمیتونم نبودنش رو تحمل کنم، برام خیلی سخته. منم آدمم. اون خیلی آدم بی رحمیه که ولم کرده. بهش گفتم فقط میخوام باشی همین، چیزی نمیگم و اذیتت نمیکنم اما اون اصلا بهم توجه نکرد، توجه نمیکنه. چیکار کنم؟ چیکار میشه کرد؟ من نمیتونم راحت برم با یکی دیگه دوست شم یعنی از اینایی نیستم که خیلی زود میتونن با یکی دوست بشن. بهش وابسته شدم. ی سال با هم بودیم. اخه چیکار کنم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همون بهترک رفت..

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
بی محلی وعین خودش شدن؛ خب شمابهش بچسبی اون فرارمیکنه 

خب اگه ادم ول کنه ممکنه ادمو فراموش کنه 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2714

وقتی نمیخوادت نمیتونی زوری خودتو بهش بچسبونی عزیزم سخته وای طاقت بیار

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

الان اگه برگردع باز دوباره میره .. میدونی چی میگم ادم رفتن همیشه میره مگه همش التماس کنی ک اون دوستی اصن بدرد نمیخوره .. 

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    
2706