2733
2734
عنوان

برمیگرده؟💔

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی گیجم خودمم و حالم خوب نیست

از اول اون خیلی بهت اصرار داشته چون امیدوار بوده به منافعی برسه احتمالا دیده به منفعتی نمیرسه رفته اینجور آدما زیادن میدونم برات سخته ولی به خودت بگو اینم یه تجربه ست 

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
2731
من خیلی ادم وابسته ایم با این که کلا فقط دوبار همو دیدیم ولی من کلا رفتن ادما واسم خیلی سخته چن روزه ...

کم کم عادت میکنی باورت میشه که دیگه نمیاد گلم بیشتر سعی کن بهش فکر نکنی چون اگه برگرده هم دیگه اون ادم سابق نمیشه ❤

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
کم کم عادت میکنی باورت میشه که دیگه نمیاد گلم بیشتر سعی کن بهش فکر نکنی چون اگه برگرده هم دیگه اون ا ...

اصا امروز رفتم گفتم بهش که چقد دوسش دارم ولی کلا انلاین شده و جواب نداده سینم نزد فقط تو این سه روز که جدا شدیم شب بهم پی ام میده که خوبی و اینکه همش میگه مهمی واسم بیا دوست عادی باشیم درصورتی که قبلا من این حرفو به شوخی میزدم قهر میکرد و اینا 

2738
اخه احساس گناه میکنم حس میکنم همچی تقصیره منه که سرد بودم و اینکه خیلی دلم تنگ میشه

نه عزیزم اصلا تو مقصر نیستی اگه بخاطر تو بود و حسش واقعی بود بیشترتلاش میکرد  بفهمتت ولی متاسفم میگم معلومه که دنبال رابطه عمیقی نبوده

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
من میدونستم خیلی وابسته میشم واس همین اوایل سرد بودم و چن بار خواستم تمومش کنم ولی اون نذاش میگف خیل ...

خب ولش كن بهش فكر نكن اگه معرفت داشت كه وابستت نميكرد و بعدش ول كنه بره بيخيالش شو 

بره که برنگرده ..مگه کش شلواری که میری میچسبی بهش ..ارزش قاعل باش برا خودت و روحت و احساست 

اتفاقا باید بهش بچسبه پدرشو دربیاره .این ک نشد اول با اصرار میان بعدم راحت برن دخترم هیچی نگه چون عزت نفسش میاد پایین غلط کرد با احساسات دختر بازی کرد 

خوبه والا با هزارتا التماس میان بعدم راحت برن دخترم هیچی نگه چون خودش کوچیک میشه!

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

[QUOTE=139337828]اتفاقا باید بهش بچسبه پدرشو دربیاره .این ک نشد اول با اصرار میان بعدم راحت برن دخترم هیچی نگه چون عز ...... مثل سریش نچسبه به کسی که احساس حالیش نیست .مردا فقط به اونی که تو شلوارشونه بیشتر از روح و روان دختر جماعت ارزش قاعل میشن