2737
2734
عنوان

برمیگرده؟💔

336 بازدید | 28 پست

کسی که بره بعد ی مدت برمیگرده؟؟

اویل من سرد بودم بعد همچی خوب شد ولی بعد خیلی کم از هم خبر میگرفتیم تا ی روز ک گف میره منم گفتم نره بعدش خوب شدیم ولی بعد چن روز دوباره رفت ولی بهش گفتم چقد دوسش دارم 

بنظرتون امکانش هس برگرده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اگه بازم برگرده رابطتتون مث قبل نمیشه رفته دوراشو زده بعد برگرده؟

سعی کن فراموشش کنی ک و ن لقشون ک رفتن 

میگن دیو چو بیرون رود فرشته در اید  

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
بره که برنگرده ..مگه کش شلواری که میری میچسبی بهش ..ارزش قاعل باش برا خودت و روحت و احساست 

من میدونستم خیلی وابسته میشم واس همین اوایل سرد بودم و چن بار خواستم تمومش کنم ولی اون نذاش میگف خیلی دوسم داره منم باور میکردم ولی الان خودش رفت 

2738
عزیزم اگه بازم برگرده رابطتتون مث قبل نمیشه رفته دوراشو زده بعد برگرده؟ سعی کن فراموشش کنی ک و ن لق ...

من خیلی ادم وابسته ایم با این که کلا فقط دوبار همو دیدیم ولی من کلا رفتن ادما واسم خیلی سخته چن روزه یسره گریه میکنم

من خیلی ادم وابسته ایم با این که کلا فقط دوبار همو دیدیم ولی من کلا رفتن ادما واسم خیلی سخته چن روزه ...

پیج زندگیه سالم رو دنبال کن زندگیت رو تو رابطه متحول میکنه عااااالیه

هرگز اجازه نده سکوت انتخابت باشد، وقتی که قلبت با صدای رسا با تو سخن میگوید ...
2706