2733
2739
عنوان

مردها برا انتخاب ی زن بینی طرف براشون مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3014 بازدید | 51 پست

ببین منم بینی خودم مشکل داره .

ببین مرد ها در مجموع زیبایی رو درنظر میگیرن و به دل نشستن ممکنه یه دختر با بینی بزرگ به دلشون بشینه ولی در عین حال متوجه بینی عملی. هم نمیشن

خدایی من چون شوهرم خوشگله. خوشگلی و خوشتیپی براش خیلی مهم بود.. منم بینیم یکم بزرگه ولی چون عینکی هس ...

واقعا با عینک بینی خیلی خودش رو نشون نمیده؟ بهتر به نظر میاد؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دماغ گنده چه ربطی به شوهر داره.خب اره اگه خیلی توذوق بزنه مسلما یه دماغ عملی زیبا نمیاد بهش درخواست بده که کلی باهم فرق داشته باشن ولی به این معنی نیس که کلا ازدواج نکنه😒

پسرم زندگیم ❤
2731

[QUOTE=139336475]واقعا با عینک بینی خیلی خودش رو نشون نمیده؟ بهتر به نظر میاد؟ [/QUOTE 

ن والا با عینک زیاد معلوم نیست. چون یکسره رو چشمه.. البته خیلی بزرگ نیس دماغم ولی بنظر خودم بزرگه 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

والا من دماغم بزرگه و یکمم قوز داره😐 به فکر عملم هستم

ولی چشامم درشته و لبامم قلوه ای...ک باعث میشه دماغم خیلی به چشم نیاد...

به نسبت خواستگار زیاد دارم

چون خوش اخلاق و مهربون و سر و زبون دارم🥴

بیشتر توضیح بدم عایا؟🤪😂😂😂😂😂😂

هر اسمی زدم تکراری بود از غصه زدم شیطان رجیم🥴متاسفانه تکراری نبود☹🥺با تمام وجودم این جمله رو قبول دارم 👈توضیح نشانه ی ضعفه! انگار هرچقدر بیشتر توضیح میدی بقیه بیشتر قضاوتت می کنن!😏 واسه بعضیام اینطوریه👈جیب خالی پُز عالی...😂 من نظر شخصیمو میگم هرکسی حق داره نظر شخصیشو بگه..هممون عقل و شعور داریم پس به شعور هم توهین نکنیم🌱🤗با تچکر🥴💙
2740
والا من دماغم بزرگه و یکمم قوز داره😐 به فکر عملم هستم ولی چشامم درشته و لبامم قلوه ای...ک باعث میش ...

چ تعریفی کردی از خودت😂😂😂😍😍😍💞💕

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
دماغ گنده چه ربطی به شوهر داره.خب اره اگه خیلی توذوق بزنه مسلما یه دماغ عملی زیبا نمیاد بهش درخواست ...

خب ازدواج کردن فقط مهم نیست، آشنا شدن و دوستی بعد ازدواج منظورمه. 

چ تعریفی کردی از خودت😂😂😂😍😍😍💞💕

گفتم یه مرور بکنم اعتماد به نفسم زیاد بشه😂😂😂🌹❤💙

هر اسمی زدم تکراری بود از غصه زدم شیطان رجیم🥴متاسفانه تکراری نبود☹🥺با تمام وجودم این جمله رو قبول دارم 👈توضیح نشانه ی ضعفه! انگار هرچقدر بیشتر توضیح میدی بقیه بیشتر قضاوتت می کنن!😏 واسه بعضیام اینطوریه👈جیب خالی پُز عالی...😂 من نظر شخصیمو میگم هرکسی حق داره نظر شخصیشو بگه..هممون عقل و شعور داریم پس به شعور هم توهین نکنیم🌱🤗با تچکر🥴💙
گوشتی به سختی خوب درمیاد با عمل ناراحت نباش ۸۰ درصد ایرانیا دماغشون گندس  چشمای آهو دارند عوض

اره چشمام بدک نیست😁😁

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2706