2737
2734
عنوان

مردها برا انتخاب ی زن بینی طرف براشون مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3000 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟ دوست بودید؟ 

نه اون منودید دم سرویس مدرسه ۳بارم اومدخاستگاری..البته بنظرخودم بینیم خوب نیست اون میگ نه خوبه نمیذاره عمل کنم🤥😔

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2728
عزيزم مردا كلي نگرن و كليت در نظر ميگيرن صورت هم تناسبش مهمه نه سايز بيني به تنهايي شما ريحانا را نگ ...

درسته ریحانا زیباست و البته کلی آرایش میکنه و به خودش میرسه و خب هستن آدم هایی مثل اون اما برا کسی که ساده باشه اینطوری نیست.

به نظر من اونی که واقعا کسی رو برای ازدواج میخواد باید عاشق اخلاق(سیرت) طرف بشه..اگر در اون حد مست و ...

دقیقا👌

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2738
شوهر من که میگفت برام مهم بود عملی نباشه، چون نمیتونستم باهاش برم غواصی😂😂😂

غواصی؟!!!!!😕😕😕😕😕

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

خدایی من چون شوهرم خوشگله. خوشگلی و خوشتیپی براش خیلی مهم بود.. منم بینیم یکم بزرگه ولی چون عینکی هستم معلوم نمیکنه زیاد.. باااین ک شوهرم خیلی اهمیت میده ولی اولویت‌ تیپ بوده منو گرفته. اینم بگم پسرعممه اخلاقم میدونس

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
دماغت گنده س؟😂شوهرم داری؟

اره بنظرخودم گوشتیه..اره باباپسرم۳سالشه😃😃

2706