2737
2734
عنوان

مردها برا انتخاب ی زن بینی طرف براشون مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3014 بازدید | 51 پست
بعضی وقتا به عقل نی نی سایتیا شک میکنم.البته حق هم میدم این مردای تنوع طلب عقل نمیزارن بمونه برای ما ...

شک نکن عزیزم چون همینجوره واقعا

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
گفتم یه مرور بکنم اعتماد به نفسم زیاد بشه😂😂😂🌹❤💙

آفرین عااالیه.. اعتماد بنفس مهمه.. منم بااین ک بعد زایمان چاق شدم ولی اعتماد بنفس قبل و هنوزم دارم😉😉😉چون شوهرم قبولم داره.. مهمم همونه

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی مرد ها متفاوتن ولی مرد من که براش مهم بوده وهست.بینیم رو دوست نداره وفشار گذاشته که عمل کنم .

من مخالفت کردم اونم گفت پس برو فکرات وبکن چون من نمیتونم با بینیت کناربیام وباید جداشیم کاملا جدی.از اونجایی که من خر دوسش دارم قبول کردم وافتادم دنبال عمل

اینم بگم که زشت نیستم و خاستگار زیاد داشتم بینیم یکم بزرگه ولی فک نمیکردم یک سال بغد عقدم شوهرم بگه یا عمل کن یا جداشیم

آفرین عااالیه.. اعتماد بنفس مهمه.. منم بااین ک بعد زایمان چاق شدم ولی اعتماد بنفس قبل و هنوزم دارم😉 ...

خداروشکر😍😍💙

هر اسمی زدم تکراری بود از غصه زدم شیطان رجیم🥴متاسفانه تکراری نبود☹🥺با تمام وجودم این جمله رو قبول دارم 👈توضیح نشانه ی ضعفه! انگار هرچقدر بیشتر توضیح میدی بقیه بیشتر قضاوتت می کنن!😏 واسه بعضیام اینطوریه👈جیب خالی پُز عالی...😂 من نظر شخصیمو میگم هرکسی حق داره نظر شخصیشو بگه..هممون عقل و شعور داریم پس به شعور هم توهین نکنیم🌱🤗با تچکر🥴💙
2731
دوست بودید یا سنتی بوده؟ 

ربطی نداره به این چیزا

سنتی نداریم دیگه.سنتی ینی روز عقد دختر پسر هم وببینن. هیچ اجباری تو این دوره و زمونه نیست برا ازدواجبا شخص معین

نه دوست بودیم نه سنتی.معرفی شدیم به هم چهار پنج ماهم باهم در ارتباط بودیم ضمن اینکه اشنایی قبلی هم داشتیم

درسته ریحانا زیباست و البته کلی آرایش میکنه و به خودش میرسه و خب هستن آدم هایی مثل اون اما برا کسی ک ...

در صورتي بيني بزرگ بد ميشه كه تناسب صورت را بهم بزنه و خيلي غير طبيعي باشه در غير اينصورت اشكالي بهش وارد نيست 😉