2733
2739
عنوان

کارهای عجیب یا رسم و رسومات عجیبی که دیدن از خانواده شوهر یا هر کسی

| مشاهده متن کامل بحث + 6978 بازدید | 248 پست

رسم که ندارن 

چون شبیهیم تقریبا

ولی بد میدونن دختر لحاف و تشک عروسیشو‌خودش بخره

باید خانواده دوماد بخرن

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه همکلاسی داشتم تو دانشگاه میگفت ما سر عقد لای اونجای دختر نبات میزاریم میدیم با چای میخوره که ولمون نکنه.البته میگفت خواهرش سرعقد میگفته مامان وااای داره میره تو اونجام نباته... مامانه نیشگون میگرفته دختر تحمل کن الان تموم میشه.شهرشونم نمیگم نریزید سرم.

اینیم که میگم رسم نیست

ولی مادرشوهرم با دست غذا میخوره

من هردفعه دلم آشوب میشه

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️
2738
یه همکلاسی داشتم تو دانشگاه میگفت ما سر عقد لای اونجای دختر نبات میزاریم میدیم با چای میخوره که ولمو ...

😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂

والا😒از خودشون رسم درمیارن که کاراشون مقصر داشته باشه اه

بخدا😒هرکی اینارو بشنوه فکر میکنه فرهنگ ایران چقدددر ضعیفه

همین الانشم ک خبرای ناموسیه اون دوتا دختر تو اخبار خارج پخش شد کلی خجالت کشیدم 

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

همین دستمال خونیه ک میگن خیلییی بده اه

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
واقعا اینجور چیزی هست؟؟  کدوم شهر؟  خواهرشوهر من.تو خوابگاه شنبده بود

دقیقا نمیدونم کجا اگرهم بگم ممکنه اشتباه بشه ولی مناطق جنوبی کشور هنوز هست

طوریکه اگه مادری اجازه نده دخترش رو ختنه کنن میگن این مادر میخواد دخترش فاحشه بشه

2706