2733
2734

رسم عجیب خونواده شوهرم این بود تو مدتی که نامزد و عقد بودم هیچ هدیه ای نیاوردن خانواده اش میگفتن رسم نداریم🤨 ولی شوهرم کادو میخرید برام😢 و اینکه سر عقدی بهم کادو و پول ندادن فقط خونواده خودم و فامیل خودم بازم گفتن ما رسم نداریم . جالبه چند سال بعد برا دخترا خودشون سر عقدی رسم شد😑🙄 و اینکه سیب زمینی پیاز بخان پوست بگیرین بشقاب یا ظرف نمیارن پوستشو بریزن تو اون همبنجوری پوستا رو که میکنن میندارن رو فرش اخر سرم جارو دستی (نپتون) میکشن خب میمیری  از اول بشقاب بیاری😑بازم هست....

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای خانواده شوهر منم وایساده تق تق ناخون میگیرن بعد اتاق و جاروبرقی میکشن.چه مرضی آخه  

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4463409/خانوما-بیاید-برا-تاپیکا-هم-گزارش-بدیم-بترکه-نی-نی-یار-ک-روزی-یه-مورد-میترکونه-فق?page=1

توروخدا دعام کن وسواس فکریم تموم بشه خواهش میکنم صلواتم برام بفرست دیگه طاقت ندارم. هرکی منو دعام کرد و صلواتم فرستاد ایشالله حاجت روا شه.
2706