2733
2739
عنوان

میشه یکی کمکم کنه؟ با بابام دعوا کردم باید یه کاری کنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر مبهم نوشتی! نه معلومه سر چی دعواتون شده نه معلومه خودت چه مشکلی داری و نه اینکه چه تغییری میخوای تو شخصیتت بدی!

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728

ترنسی مثلا که میخوان درونتو تغییر بدن؟ عزیزم بنظرم پیام نفرست بنویس تو کاغذ و مثل نامه بده پدرت تاثیر عجیبی داره

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

بنظر میاد مشکلشون با گوشی باشه

اگر اینه عزیزم حداقل برای دو شبانه روز واقعا گوشی رو بذار کنار و برو داخل خانواده باش

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

حب دوستان مشکل اینه که اونا میگن من اصلا روحیه دخترونه ندارم مثلا من از موهام متنفرم و میخوام کوتاهشون کنم یا اینکه اوتاقم نامرتبه عذابشون میده من جمعش میکنم اما اونا باز سر کوچک ترین چیزی ناراحت میشن اونا میگن تغییر کن و عادی باش

کلا فکر میکنن من آدم نرمالی نیستن و فکر میکنن گوشیم روم تاثیر میزاره میگن چرا ظرف ها رو نمیشوری؟ همچین چیزاییه من بهشون حق میدم اما نمیدونم چی کار کنم ک اونی ک اونا میخوان باشم این سخته:( میدونم درک چیز هایی ک گفتم سخت تره اما لطفا پیام هایی ک توی تاپیکم زدن رو ج بدین من ترنس نیستم ینی نمیخوام باشم اما مامانم خودش گفت تو فقط جسمت دختره :////// 

2706