2737
2734
راز بزرگم اینه پسری ک عاشقش بودم گولم زد و ازم سواستفاده کرد البته چندسال پیش ک خیلی بچه بودم😫

عزیزم میدونم سخته اما فراموشش کن و نزار فکر ی بی لیاقت زندگی و روحت رو خراب کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگترین سوتیم اینه که با نامزدم رفتم مهمونی خونه عموش برا اولین بار... همینجوری تو لابی داشتم لباسامو در میووردم دیدم عمش اینا اومدن جلو 😑😑😑😑 . پسر عمش دوس پسر قبلیم بودش برگام ریخت . هیچی دیگه کثافط رفته بود همه چیو گفته بود بهش . حالام جرات ندارم یبار اسم بنده خداهم بیارم😂😂😂

آسون ترین کار دنیا گفتن حقیقته و سخت ترینشم اینه که به کی بگی😊😊
2728
آهنگ بزار با باند یک حالی میده..ترس کیلو چنده. البته اگر از ما بهترون باهاش ور نرن😂😂😂

میدونی خونمم مستجر میاد  شوهرم قراره نیاد ب اون گفتم میرم خونه مامان 

ب مامانم گفتم شوهرم میاد خون 

اخه خسته شدم همش سرکاره چقدر تحمل کنم همش خون مامانمممم

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
راز بزرگم اینه پسری ک عاشقش بودم گولم زد و ازم سواستفاده کرد البته چندسال پیش ک خیلی بچه بودم😫

سو استفاده در حد بوس و اینا یا بیشتر😶؟

آسون ترین کار دنیا گفتن حقیقته و سخت ترینشم اینه که به کی بگی😊😊
2738

عزیزم به نظرم اینجا جای مناسبی برای گفتن راز نیست چون اینجا ماشالله همه واسه خودشون دکترای قضاوت دارن و هر کسی واسه خودش یه پا قاضیه

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
عزیزم به نظرم اینجا جای مناسبی برای گفتن راز نیست چون اینجا ماشالله همه واسه خودشون دکترای قضاوت دار ...

دقیقا این حرفتون رو قبول دارم،اینجا بدجور برای همه میبرن و میدوزن و حکم میدن و...

ظهر نخواب ورزش کنه یا حسابی خودتو خسته کنه شب سریع خوابت ببره بعد دیگه چشاتو وا کنی صبح شده  😆

مستجر اگه اومد شب ساعت ۹ چی بگم بهش ؟

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
2706