2733
2739
عنوان

این لیست سیسمونی چی کم داره؟🤔 میشه کمکم کنین؟🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 72 پست
دلم بچه میخواد😭 با اجازت ازش عکس گرفتم داشته باشم 

قربونت برم... دعا میکنم با صحت و سلامتی و راحتی بچه داشته باشی، نه مثل من با استراحت و قرصو دارو، یه بارداری سالم و راحت داشته باشی😘

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
قنداق فرنگی و سرویس خواب.تشک بازی. گهواره .اغوشی.  پماد سوختگی پا اردن

پماد سوختگی👌

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😃😃😃😃😃من حواسم به فینگر فود بود 

منم😂

2728
شیشه شور هم بخر   برای شیشه شیر

بالا نوشتم😃

قربونت برم... دعا میکنم با صحت و سلامتی و راحتی بچه داشته باشی، نه مثل من با استراحت و قرصو دارو، یه ...

فداتشم مرسی از لطفت ....این نی نی انقدر ناز داره که همینطوری چندساله نیومده تا ما بریم ای وی اف 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2738
 ،خشک کن ،تشک بازی ،پشه بند ،

خشک کن😃

لباس های ریزه میزه زیاد نخر چون بچه زود زود وزن میگیره بزرگ میشه  یهودیدی چیزی ک خریدی یا خیلی بزرگ یا  کوچیک چند دست بخر صب کن بدنیا اومد بیشتر میخری الکی لباسا نمونه رودستت

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
فداتشم مرسی از لطفت ....این نی نی انقدر ناز داره که همینطوری چندساله نیومده تا ما بریم ای وی اف  ...

اوف نی نیا همشون ناز دارن🤭 بچه قبلبمو که از دست دادم این یکیم که از اول یا خونریزی، یا لک بینی، یا باز شدن دهانه رحم، یا ترشحات غیر عادی، یا درد زایمان... دیگه دارم دیوونه میشم🤯😬

2706