2737
2739

تخت ، چند دست لباس سرهمی(مهمونی و تو خونه؟

کمد،چند جفت جوراب،کفش،کلاه معمولی وزمستونی

کالسکه، روروئک،پرده، فرش، پادری، ساک

استیکر برای دیوار اتاقش ،مینی واش، شیشه شور

شیشه شیر بزرگ و کوچیک، دو تا پستونک، پیشبند، دستکش،ناف بند، چند دست لباس توی خونه، 

لباس بیمارستان، اسباب بازی،چوب لباسی، شیردوش، لباس مناسب برای زمستون و تابستون، دندان گیر، ناخن گیر، دماسنج،برس و شانه،بالش شیردهی، زیرانداز تعویض پوشک، چندتا شورت عینکی،

قابلمه و ظرف غذا، سرویس خواب، آغوشی، لوازم بهداشتی

کریر بنظرم لازم نیست

صندلی ماشینم بعدا خودمون میگیریم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

حوله و فلاسک کوچیکم یادم رفت و سرویس حمام

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حوله و فلاسک کوچیکم یادم رفت و سرویس حمام

گوش پاکن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
فعلا فقط پوشک و دستمال مرطوب🤭🤭😂😂

اونا رو نزدیک زایمان😂

2706