2737
2739
آره عزیزم شاید کمتر.البته میگن بچه های سال اول زیاد درگیری دارن بعدا یاد میگیرن قوانین مدرسه رو.

نه پسرم اهل کتک کاری نیست بچه های سال بالاتر کتک کاری میکردن بعضی مواقع پسر منو هم میزدن و ناظم هیچ مدیریتی نداشت.بخاطر همین میگم بفرستم غیر انتفاعی.شرایط مالیشو هم دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه پسرم اهل کتک کاری نیست بچه های سال بالاتر کتک کاری میکردن بعضی مواقع پسر منو هم میزدن و ناظم هیچ ...

پسر منم خیلی ساکته یه بار بچه های سال بالایی تو حیاط زده بودنش گریه کرده بود به ناظم هم گفتم اصلا محل نذاشتن البته فکر کنم چون زیاد پیش میاد براشون عادی شده.

پسر منم خیلی ساکته یه بار بچه های سال بالایی تو حیاط زده بودنش گریه کرده بود به ناظم هم گفتم اصلا مح ...

اره واقعا نمیدونم چکار کنم ؟بین دو راهی موندم بعدشم با این وضعیت کرونا 

راضی بودید شرایط مدرسه چطور بود ؟بچه هاش شلوغ بودن؟

۶سال اول ک مدارسش عالی بود و پسرم هم درسخون بود

۶سال دوم ک غیر انتفاعی بود خیلی راضی بودم بخصوص تو یه سنی ک بچه ها نیاز ب کنترل و مراقبت دارن

لحظه ب لحظه کارهاشون رو پیامک میکردن 

خیلی راضی بودم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2740
خداروشکر پسرم هم درسش خوبه ترم اول همش خیلی خوب بود

انشالله موفق باشه 💜

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اره واقعا نمیدونم چکار کنم ؟بین دو راهی موندم بعدشم با این وضعیت کرونا 

سلام دوستم.شما چه تصمیمی گرفتین واسه مدرسه پسرتون؟؟منم پسرم امسال میخواد بره اول .واقعا با این اوضاع کرونا میترسم بفرستم دولتی.کلاسای دولتی خیلی شلوغه.

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
من که امسال گذاشتم غیر انتفاعی تعطیل شد خودم درس دادم بهش.😊البته  شوخی میکنم کلاس آنلاین داشتن

سلام عزیزم.ببخشید یه سوال داشتم ازتون.تو ایام کرونا آموزش مدرسه غیر انتفاعی دخترتون چطور بود.خوب عمل کردن یا کلا بچه رو ول کردن به حال حودش؟در کل از غیر انتفاعی راضی بودین؟دخترتون خوب یاد گرفته همه چیو

سلام عزیزم.ببخشید یه سوال داشتم ازتون.تو ایام کرونا آموزش مدرسه غیر انتفاعی دخترتون چطور بود.خوب عمل ...

سلام عزیزم بچه من پسره .بله خوب بودن درس رو آنلاین میدادن یا از تلوزیون بعدم هر روز تکالیف میگفت معلمشون شب عکس تکالیف رو براشون میفرستادیم .خوب بود البته دختر من هشتم هست اون مدرسه دولتی بود اونا هم خیلی پیگیر بودن و راضی بودم من .به نظر من دولتی و غیر دولتی نداره مدرسه باید خوب باشه.

سلام عزیزم بچه من پسره .بله خوب بودن درس رو آنلاین میدادن یا از تلوزیون بعدم هر روز تکالیف میگفت معل ...

معذرت میخوام فکر کردم دختره.من بخاطر کرونا میخوام غیر انتفاعی بنویسم چون تعداد دانش آموزا تو کلاس کمتره .واقعا درمونده شدم😭😭از یه طرف میترسم بنویسم دولتی بگن کلاسا حضوریه. و تعداد بالای دانش آموزا.از طرفی ام میترسم بنویسم غیر انتفاعی و کلاسا آنلاین شه و پولم سوخت شه

معذرت میخوام فکر کردم دختره.من بخاطر کرونا میخوام غیر انتفاعی بنویسم چون تعداد دانش آموزا تو کلاس کم ...

ما هم مثل شما چون شرایط هنوز مشخص نیست اگه مدرسه دولتی دور و برتون هست که خوبه وقبلا بازده خوبی داشته بنویسین دولتی.مدرسه دختر من قبلا هم معروف بود مدیریت خوبی داره و واقعا من مقایسه میکردم با مدرسه های دیگه فعالیتش خیلی خوب بود .

2706