2733
2734
ما هم مثل شما چون شرایط هنوز مشخص نیست اگه مدرسه دولتی دور و برتون هست که خوبه وقبلا بازده خوبی داشت ...

نزدیکمون هست ولی بازده خوب کجا بود.شاید معلم خودش خوب باشه ولی محیط مدزسه و برخورد مدیر و ناظم افتضاحه.یعنی هر روز کتک و کتک کاریه.مدیر و ناظمم انگار نه انگار.اسمش روشه دیگه مدرسه دولتی.امسالم بخاطر این کرونا بعید میدونم ضوابط بهداشتی رو اجرا کنن.یعنی اونا هر روز میان وایمیستن دست و کفش بچه هارو بدو ورود ضدعفونی کنن یا هرروز تب سنجی کنن یا هر شیفت میزا ونیمکتارو ضدعفونی کنن؟؟من که بعید میدونم .شاید یه هفته نمادین اجرا بشه واسه دل خوش کنی والدین ولی به سرعت رها میشه متاسفانه.میترسم با جون طفل معصومامون بازی بشه

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
سلام دوستم.شما چه تصمیمی گرفتین واسه مدرسه پسرتون؟؟منم پسرم امسال میخواد بره اول .واقعا با این اوضاع ...

سلام عزیزم میخوام بفرستم غیر انتفاعی .مدرسه ای که میخوام بفرستم شرایط محیطیش بهتره بعدشم بقول شما با این وضعیت کرونا فکر کنم غیر انتفاعی بهتر رسیدگی بشه وایعیتش پارسال که پسرم اول دولتی بود از مایع دستشویی صرفه جویی میکردن با این که پولشو ازمون میگرفتن .میفرستم همون غیر انتفاعی خیالم راحتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘