2737
2734
عنوان

همسایه ی بیشعووووور😡😡😡

483 بازدید | 28 پست

طبقه بالاییمون واقعا بیشخصیته  بین خونمون راپلس ک یه دربزرگه بستس،،،صبا ی ساعت میگ اخخخخخخخخخخخخ خخخخ گلو و دماغشو پاک میکنه باصدای بلند ینی میخام بالابیارم زنه اینجوره،ی جوریه انگار توخونه ما زندگی میکنن ی بچه چهارساله داره صب تا شب فوشای رکیک بهم میدن وایییی واقعا دارم سکته میکنم انقد حرص خوردم مهمون میاد ابروم میره...تواین وضعیت خونه هم گیرنمیاد ازاینجابریم راحت شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بشین تحمل کن خیلی ها الان باید جا به جا بشن

دولت بخاطر کرونا هیچ کاری واسه مستأجر ها نکرد

ای خدا کاش صاحب خونه همه من بودم حداقل 1سال کرایه نمیگرفتم یا قرار داد تمدید

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
2738
بشین تحمل کن خیلی ها الان باید جا به جا بشن دولت بخاطر کرونا هیچ کاری واسه مستأجر ها نکرد ای خدا ک ...

خونه ۶۰ متری کم کمش میگن ۵۰ ماهی ۸۰۰

اخه مگ میخان چیکارکنن ،مردم مگ درامدشون ازکجاس

راه اول صبحها دیر بلند شو از خواب

دوم مهمونی دعوت کن که فحش براش عادیه

سوم هر جا بری همینه

چهارم ی بار تو اخخخ اوه  مثل شیرفرهاد بکن متوجه میشه

شبا در عوض ارومن و خواب راحتی داری 

پرسپولیس عشقمه
منم همسایه قبلی مون صدای اتاق خوابشون ت اتاق ما بود عذاب اور بود زنو شوهر جوون بودن 🙈🙈🙈🙈

اون قابل تحمل تره فک کن سر صبی یکی پشت هم ده دیقه هی بگه خخخخخخخخ اوق🤢نمیدونم چی گیرکرده تو حلقش ک ی ساله درنمیاد انگار استخون دایناسوره

راه اول صبحها دیر بلند شو از خواب دوم مهمونی دعوت کن که فحش براش عادیه سوم هر جا بری همینه چهارم ...

اخه من توعمرم ازاین کارا نکردم هیچی تو گلو و دماغم نیس ک😂  اون چندش ترازایناس براش مهم باشه 

الان ک تایپ میکنم حالت تهوع شدید گرفتم

همسایه پایینی ما هم بیشعورع ولی خدارو شکر ما دیگه داریم میریم و خونه ویلایی گرفتیم😍😍😍😍😍

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2706