2733
2734
عنوان

همسایه ی بیشعووووور😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 28 پست
اون قابل تحمل تره فک کن سر صبی یکی پشت هم ده دیقه هی بگه خخخخخخخخ اوق🤢نمیدونم چی گیرکرده تو حلقش ک ...

نه چی قابل تحملتره همش شوهرم میگفتم اینا چرا اینقدر داد و بیداد میکنن و حالیشون نیست یه بار سربسته به خانمه گفتم جواب داد سعی میکنیم سایلنت باشیم 😁😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعاکن مام بریم

ایشالله بحق فاطمه زهرا یه خونه خوب گیرتون بیاد برید از اونجا.راحت بشید.

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
نه چی قابل تحملتره همش شوهرم میگفتم اینا چرا اینقدر داد و بیداد میکنن و حالیشون نیست یه بار سربسته ب ...

وقتی فرهنگ ندارن همین میشه دیگ،ما انقددددد همسایه های بی ازاریم بخدا ی ساله اینجام همسایه ها مارو نمیشناسن هنوز،دیوار ب دیوارمون تو ارایشگاه منو دید گف تازه اومدین

2731
مرسی فدات❤ایشالا

من بدترین روزای عمرمو تو این خونه داشتم خیلی بد.ولی مطمعنم برم تو خونه جدید همه چی عالیه تنها نیستم پیش مادرمم خونه دربسته ویلاییه راحتم مطمعنم اونجا باردار هم میشم.

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

اخه چی بهت بگم سر صبحی

یاد یه هم اتاقی تو خوابگاه افتادم اونم لامصب همینجور بود وقتی میرفت دستشویی کل سالن حالشون بد میشد از بس خخخخخخ میکرد تو دستشویی ولی لامصب شانس داشت یه پسر توپ تور کرد رفت فرانسه

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@