2737
2739
عنوان

استارتر تاپیک تفاوت من و جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1634 بازدید | 153 پست
عزیزم شاید وسواس داره گفت شستم رنگ و روشون رفته . بخدا منم وسواسیم لباسامون رو تختیم حتی پرده خونم خ ...

من نگفتم برا پز دادن میخره اما اسرافه .من ماهیانه برا دخترم لباس میخرم چون لباساشو کثیف میکنه و باید زود به زود شسته بشه اما درحدی که نیاز داره.یا کیف بچه تا ۱ سال و نیمی نیاز بود که باخودم میبردم تو این ۱ سال و نیم ۲ تا خریدم .من حرفم اینه 👈اسراف خوب نیست

گفت بازم کاری نمیکنه واسه بجه های خودش منظورش بود. استارتر بدبخت دلش به بچه های جاریش میسوخت 

دیگه اون اونطوری دوس داره برای بچه هاش این اینطوری 

گرچه هر دو بهتره برن سمت تعادل و افراط دارن 

بازم زندگی هر کس خودش میدونه چیکار کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخدا بچه درهر شرایطی عزیزه  من هم ناخواسته باردار شدم..الان بچم رو انداختم تو کوچه؟ بچه هاتون ...

در کنار این ها لازم نیست بچه وسایل خودشو ببینه ک اگر دست یکی دیگه ی ماشین دید گریه نکنه و عقده ای نشه ؟!

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
خودشون با تو چشم کردن وسایلی که خریده  باعث دادن نظرات او خانواده همسرش شده.شاید هفته ای یکبار ...

واسه اینکه به مادر شوهرش ربطی نداره اصلا.شاید اگه اونا انسان بودن درست رفتارمیکردن استارتر یه کوچولو کمتر خرج میکرد ولی وقتی دارن گدا صفت بازیای جاریشو تو سر این میکوبن ایشونم رفتارش بدتر شده . حالا اسباب بازی هیجی . ادم پول داشته باشه و هر شب به بچه هاش سیب زمینی بده 😕

2731
واسه اینکه به مادر شوهرش ربطی نداره اصلا.شاید اگه اونا انسان بودن درست رفتارمیکردن استارتر یه کوچولو ...

اخه کی دلش میاد هرشب ب بچش سیب زمینی بده 

خب حق با اسی بود دیگه 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
در کنار این ها لازم نیست بچه وسایل خودشو ببینه ک اگر دست یکی دیگه ی ماشین دید گریه نکنه و عقده ای نش ...

هرچیزی در خد و اندازه معقول خوبه 

نه اون خانم نه حاریش....هیچکدومش درست نیست 

بچه‌ها ک کوهی از اسباب بازی هم داشته باشن بازم میخوان 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
واسه اینکه به مادر شوهرش ربطی نداره اصلا.شاید اگه اونا انسان بودن درست رفتارمیکردن استارتر یه کوچولو ...

کی به بچه هاش هر شب سیب زمینی میده !!!!!!این قسمتش مشخصا اغراق شده بود 

میگم که اسی سعی داشت بگه بهترین مادره و جاریش نامادری سیندرالا ست !

حالم از تک تک کسانی ک اونجا کامنت گزاشته بودن عقدهوای و نمیدونم کلی شر و ور دیگ بهم خورددد

مخصوصن اون خانوم ک هی میگف ولم کن بابا حرفاشو میزد اخرش میگف ولم کن بابا 

من خدم ب شخصه اگربچه دار بشم مطمئنم ک مثل استارتر رفتار میکنم و چ بسا زیاد تر..دنیا دوروزه برای خودم و بچم خرج نکنم برای کی خرج کنم ؟چرا پولامو الکی نگه دارم و خودمو از لذت های دنیا محروم کنم .

کارای اسی عقده نبود بلکه بهترین کارا بود ک برای بچش از الان بهترین هارو فراهم میکرد ک بعدن بجش عقده ای بار نیاد و چشمش دنبال وسایل و کارای این و اون نباشع 

بهترین کارو میکنه 

کاری نکنید بد بودن و ب طور کامل بهتون نشون بدم 😹پاش بیوفته من از همتون عوضی ترم😇 😻             کاربر قدیمی زخم خورده ...ترک(:
2738
اشتباه ميكني به زودي روزي ميرسه كه از پس توقعات بچه ات برنميايي و شاهد يه بجه نا اميد هستي كه عادت ك ...

بچم الان کوچیکه ولی کتابای روانشناسی میگن کم کم باید صبر بچه رو ببری بالا . اونا مفهوم زمان و صبر و درک نمیکنن بزرگتر که شدن گاهی باید بهشون نه بگی حتی میدونم اینارو عزیزم . ولی استارتر اونجا واقعا بدیهیات و نیازای اولیه رو تهیه کرده بود دیگه به جز اون 4 تا کیف که خیلی دیده شده  اسراف دیگه ای نداشت واقعا

حالم از تک تک کسانی ک اونجا کامنت گزاشته بودن عقدهوای و نمیدونم کلی شر و ور دیگ بهم خورددد مخصوصن ا ...

ایووول

اره من شاید از استارتر اونجا خیلی بدترم باشم مستاجرم هستم اتفاقا ولی با این دیدشما زندگی نمیکنم .پول ...

یعنی بچه ی ما که ماهی ۲ اسباب بازی میخره و دو دست لباس جدید میپوشه خوشحال نیست؟😕یعنی اگه تو ۸ ماهگی براش دوچرخه بخریم و قبل از اینکه بتونه درست و حسابی سوارش بشه براش کوچیک بشه اونوقت خوشحالتره؟🤔

کی به بچه هاش هر شب سیب زمینی میده !!!!!!این قسمتش مشخصا اغراق شده بود  میگم که اسی سعی داشت ب ...

چرا فکر میکنی دروغ میگه عمه خود منم چند سال تخم مرع خوردن فقط تا خونه بخرن خودشون میگن . خدارد شکر من کاملا به طرف خانواده مادریم رفتم😅

هرچیزی در خد و اندازه معقول خوبه  نه اون خانم نه حاریش....هیچکدومش درست نیست  بچه‌ها ک ک ...

بخدا کامنت قبلی گفتم بچه من بهترررین ها رو خریدم براش باز برای اسباب بازی 5 تومنی یه بچه گریه میکرد 

واقعا بچه ها تفکرات مارو ندارن هر چیزی ممکنه شادشون کنه فرق نداره ماشین 5 تومنی یا 5 میلیونی یا قدیمی یا به روز شده 

من دو ساله فهمیدم تعادل خوبه واقعا و عشق وادن به بچه بازی کردن و محبت و اسباب بازی به مقدار معقول خریدن 

اونکه تابلو بود داره پز زیروستی میده خوب منم دخترم بین خودمون میخوابن چون اتاق خواب ندارم و ی پذیرایی ک یک فرش داره بااشپزخونه ببرمشون تو اشپزخونه بخوابونمشون

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
چرا فکر میکنی دروغ میگه عمه خود منم چند سال تخم مرع خوردن فقط تا خونه بخرن خودشون میگن . خدارد شکر م ...

وصع مالیش از اسی بهتره 

بعدم حالا یه شب به بچه سیب زمینی بده زمین به آسمون نمیاد

در کل شما همه رفتاراشو قبول داری ولی من نه 

نطرات متفاوته دیگه 

2706