2737
2734
عنوان

استارتر تاپیک تفاوت من و جاریم

1634 بازدید | 153 پست

عزیزم تاپیکت قفل بود متاسفانه نتونستم اونجا بهت بگم واقعا خیلی خانم و با شخصیتی که جواب برخی از کاربرارو ندادی یا مودبانه دادی . انقدر بیشعور بودن که اصلا علت اینکه شما مقایسه رو شروع کرده بودیو متوجه نشده بودن .اونا به شما گفتن عقده ای ولی بنظرم عقده از سرتاسر کامنتای اونا میریخت اونا اومدن سیسمونی و امکانات بچه های خودشونو زدن تو سر شما که بگن شما عددی نیستی پس پز نده رفتار خودشون خیلی زشت تر بود واقعا . بنظرم شما اصلا ولخرج نیستی و خیلی خوبه که با کارایی که واسه بچت میکنی بهش ثابت میکنی موجود ارزشمند و خواستنیه . مطمئن باش اعتماد بنفس بچه تورو هرگز بچه های جاریت هر چند ثروتمند تر باشن نخواهند داشت . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر منم جاریش خیلی شورشو درآورده بود،خانواده ی شوهر هم ک تکلیفشون معلومه انتظار دارن گدا گشنه باشی

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2731

هیچوقت خودتونو با کسی مقایسه نکنید چه بدتر چه بهتر 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
منم موافقم ، آدم باید از امکانات در حد زندگی خودش به خصوص برای بچه اش استفاده کنه ، از خساست بیزارم

حالا جاریشم زیاد خسیس نبودا حس کردم خود اسی داشت مبالغه میکرد تو بعضی موارد.....دوتاشون زندگیشون نرماله....خوب و بد تو زندگی دو تاشون بود.....

2738

تفاوت همیشه به چشم میزنه،هرچقدرم فاصله بیشتر میشه،پر رنگتر نشون میده.

اینا هم شدن افراط و تفریط.

البته هر مادری عاشق بچه اشه و دوست داره اون جور که میخواد بارش بیاره

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2706