2737
2734
عنوان

مادرشوهرم ساعت ۶ صبح زنگ زد ب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2282 بازدید | 123 پست
همیشه اینه ۱۶ ساله میسازم میگه هوو دارم گفتم باباجان ۴۰ سال پیش شوهرت زن گرفته تو هم کفتی دوسش دارم ...

عی بابا ایشالا خدا صبرتون بده و مشکلتون باهاش حل بشه چون واقن سخته🌸

تنهایی شاید ی راهه راهیه تا بی نهایت....
باور کن خیلی کمک میکنن یه مشاور خوب پیدا کن به قیمتشم اهمیت نده . از اول نباید میذاشتین تو زندگیتون ...

ما زود ازدواج کردیم و دانشجو بودیم. اجازه ندم کار خودش میکنه و پیش میبره با گریه و جمله من میمیرم دلت میسوزه برام فلان کار نکردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب ده سال دیگه ما هم از حس و حال میفتیم بخدا الان آدم شور و شوق داره من نمیگم سر نزنه نره بره چه اش ...

هرکسی نظرش متفاوته ..من خودم خوشحال کردن پدرومادرم برام اندازه دنیا و تمام جوونیم ارزش داره

با اینکه کاری از دستم برنمیاد انجام بدم 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2731
99 درصد انتظار جبران ندارن مادر خود منم نداره خودمم در اینده از بچم نخواهم داشت ولی حالا مادر ایشون ...

اره اگه کرمو باشه وانتظار بی جا داره باید فحشش داد ،هرکسیکه میخاداسایشو از زندگیه کسی بگیره فحش خوردنم براش کمه،مطمینن اگر اهل ناز کردن ومزاحمت ایجادکردن وترحم وتوجه خریدن نبود الان این تاپیک زده نمیشد،پس بایدبدونید وقتی کسی همچین تاپیکی میزنه طرفش سابقه دار هستش .....اره پسریکه خونوادشو ول کنه بدردزندگی نمیخوره ولی اونی هم که خودشو وقف خونوادش کرده هم بدردزندگی نمیخوره،تعادل خوبه،همین مادر اگه تعادل داشت عروسش ناراحت نمیشد،اینکه مادرتو یه دکتر ببری چیز زیادی نیس واصلا ناراحت کننده نمیتونه باشه ولی اگه سابقه اش خراب باشه خیلی واسش زیادو ناراحت کنندس.

ازقصد میخوره تا مریض شه لوس کنه خودشو هر جا قرص ببنه میخورهکلا نرمال نیست کاراش

نمیاد برین پیش مشاوری چیزی ؟همسرتون چیزی بهش نمیگه؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
نمیاد برین پیش مشاوری چیزی ؟همسرتون چیزی بهش نمیگه؟

کلا قطعیم 

تماسمون تلفنی و در حد سالی ی باره 

شوهرم طفلی دیگه نمیکشه

نه بابا مشاور چی 

خورشو عاقل و درست میدونه 

همشم دعا میکنه هوو سرمون بقاد 

زنیکه خل

2738
ما زود ازدواج کردیم و دانشجو بودیم. اجازه ندم کار خودش میکنه و پیش میبره با گریه و جمله من میمیرم دل ...

یواش یواش ارتباطتتونو کم کنید که اصلا متوجه نشه به همسرتونم بگین که دوست دارین مستقل تر باشین و بهش بگین که تا جایی پیش نمیریم که مادرت اذیت شه چون مثه مادر خودمه و این حرفا ولی ما هم زندگی خودمونو داریم خیلی یواش زندگیتونو جدا کنید از ایشون 

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
اره اگه کرمو باشه وانتظار بی جا داره باید فحشش داد ،هرکسیکه میخاداسایشو از زندگیه کسی بگیره فحش خورد ...

والا بخدا اگ جای من بودن اینقد حق ب جانت حرف نمیزدن 

من خودم توخونه ی مستاجری زندگی میکنم بعد شوهرم برای اون بهترین خونه خریده ک مادرش درآسایش باشه همه ی زندگیش رو بنام همون مادر ک همیشه باپسرش دعوا راه میندازه کرده همه دارایی و حساب و ماشین همه چیزو ب نام اون زده خرج کل ریخت و پاشا و زندگیشون با شوهر منه حالا ی شب تنها نمیتونه بمونه تو خونش

کلا قطعیم  تماسمون تلفنی و در حد سالی ی باره  شوهرم طفلی دیگه نمیکشه نه بابا مشاور چی&n ...

خب خوبه رابطتون کم شده خدا انشالله هدایتش کنه عجیبه که اینطوری میکنه.طفلک خودتون و همسرتون.ببخشیدش حالتونو خیلی بهتر میکنه خدا اجر صبوریتونو میده بهتون

تنهایی چه ترسی داره مادر منم تنهاس ده بارم مریض شده اصن نذاش ما بفهمیم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

حالا مادرشوهرمنم کله سحر یازنگ میزنه یا میاد پشت پنجره رو میزنه میگه فلان چیزو برام خریدی یا فلان کارو برام انجام دادی؟ یبار ساعت 5ونیم صبح اومد در زد دخترم بیدارشد کلی گریه کرد به شوهرم گفتم به مادرت بگو اگه بعدطلوع افتاب هم بیاد بازم کارشو انجام میدیم لازم نیست زابه راهمون کنه. تازه پدرشوهرم هست ولی انگار شوهرمن مباشره روزی 7-8بار زنگ میزنه یبار شوهرم نشسته بود دیدم هر یه ربع ده دقیقه گوشیش زنگ میخوره مادرش بود اول گفت 50تومن ازعابربانک برام بگیر ده دقیقه بعد زنگ زد نه 100تومن بگیر پنج دقیقه بعد زنگ زد150 بگیر دوباره زنگ زد میوه هم برام بگیر  اینقدر رومخه که نگو

خب خوبه رابطتون کم شده خدا انشالله هدایتش کنه عجیبه که اینطوری میکنه.طفلک خودتون و همسرتون.ببخشیدش ح ...

چی بگم والا 

دیگه از سرم گذشته

این یکی از کوچیکترین کاراشه

ی تاپیک میزنم بعدا

مرسی گلم

عزیزم شوهرم منم همینه اگ جای شوهر تو بود خدای شاید شبام منو تنها میزاشت بره پیش ننش . مامان اونم لوس ...

مثل مادرشوهر من.

خودش مثلا میگه فلانی امشب نوبتشه بیاد(حالا به اون بچه اش گفته نیا)بعد صبح زنگ وزنگ کشی که تنها بودمو...

دختراشم که نگم واست الکی (از سرخباثت نمیگم )میگن وای مامان فلان شد بمان شد تا صبببببح نخوابید اونوقت من ۲شب رفتم پیشش بچم کولیک داشت چقدر جیغ میزد اصلا نفهمید.بعد به شوهرم گفتم میگفت نههههههه مامانم خواب نداره تو الکی میگی.

نمیدونی این زن با سیاست وموذی گری چقققققدر بین ما دعوا بپا کرده.چقدر الان من از شوهرم سرد شدم.چقدر عصبی شدم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.