2737
2734
عنوان

مادرشوهرم ساعت ۶ صبح زنگ زد ب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2282 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می‌ترسه ال بیاد ببره این بشرهای مزاحم ووو.... 

اینا خودشون  ی پا ال و جنن..... 

هیچیش نیست آژانس بگیر برو ببینم اگه طوریش بود بیا هم تف بنداز تو صورتم هم هزینه آژانست با من 

ولی اگه نری نبینی پسرش میاد میگه بار و بندیل جمع کن چند روزی بریم پیش ننم مریضه...

فیلمشونه جوری بازی میکنن ک سوپر استار اینجوری بازی نمیکنه... 

برو ببین چیزیش نیس

دیدم ک میگم برا خودمم چندین بار اتفاق افتاده 

ناز کش دارن. حالا اگه من کنارش پر پر بشم ته همدردی اینه غذا بیرون بگیره ولی واسه ننش نوکره چون اون ادا داره ناز داره ناز کش داره 

هیچی دیگه کلی دلم خونه

2731
اخه عروسا چقدر بدجنسن بابا مادرشه  من خودم واسه پسرم که ۴ سالشه جون میدم اینقدر زحمت میکشم برا ...

بدون انتظار بچه بزرگ کنیم لطفا قرار نیست پسرت بزرگ شد پسرتو تو استرس بندازی که براش ناز کنی که چی بشه بهتره برا شوهرت ناز کنی 

دخملم نفس
عمرا خسته شه میشینه  میخوره دستور میده  اینم باید مثل کوزت کهر کنه  اگر نکنه میش ...

یکم تو کاراش دخالت کنه خسته میشه 

چون مادرشوهرش از ایناس ک دوس داره حرف حرف خودش باشه

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2740
دقیقا مادر منم همینه گاهی اوقات بابام میره سفر یا واری واسش پیش میاد مادرم تو خونه ویلایی تنها میمون ...

خدا پدر و مادرتونو حفظ کنه

پدر من فوت کردن ، مامانم کلا تنها زندگی میکنه

ولی این لوس بازیا یه مدت کارسازه ، بعد از چشم همه میافته   والا یه ذره درک چیز خوبیه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
بدون انتظار بچه بزرگ کنیم لطفا قرار نیست پسرت بزرگ شد پسرتو تو استرس بندازی که براش ناز کنی که چی بش ...

بحث ناز کردن نیست بحث اینه که اونم مادره!!!!!!!!!!!!!!!!!یه ذره خودتونو جای دیگران بذارن همسر ایشونم فوت کردن تازه

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
چقد حرص درآرن اینا

اره بخدا پیش همه اسممو بد گفته میگه عروسم پسرمو پیر کرده شوهرمم هرچی میگ من زنمو دوس دارم زن خوبیه میگ ن تو مجبوری اینجوری نگی چی بگی بخدا بعضی وقتا از حرص میخندم و خودمو ب اون راه میزنم 

شوهر شما فقط متعلق به شما نیست  بیاین بدجنس نباشیم  مطمئن باش مشکلی داشته وگرنه زنگ نمی ز ...

مثل اینکه از این افریطه خانوما ندیدی

خوش بحالت

مال من که همیشه دو تا قطره اشکی تمساح می‌ریزه کارشو پیش می‌بره

چرا لفظ مزاحم رو به کار میبرین من نمیدونم واسه بچه های خودتونم همین حرفو میزنید شما مزاحم زندگی بچتو ...

بله کسی ک الکی زنگ بزنه. بچه زاییده هنر ک نکرده 

ما هم بچه پدر مادرمون هستیم والا رعایت میکنن... 

دم ب دم زنگ نمیزنن. خورده فرمایش بگن. ثانیه ب ثانیه مزاحمین. زنگ میزنه ب نوکرش 

بچه زاییده ن نوکر. منم میخوام زندگی داشتم باشم. روزای دوتایی. خرید دوتایی. مسافرت دوتایی

حالا چون پسر زاییده باید سرجهاز باشه؟؟ 

خدا پدر و مادرتونو حفظ کنه پدر من فوت کردن ، مامانم کلا تنها زندگی میکنه ولی این لوس بازیا یه م ...

خدا بیامرزه پدرتو عزیزم.درک کجا بود عزیزمن ۸تا بچه داره بخدا سر همین فشارش هر ۸تا بچه چ دختر چ پسرو میکشه پیش خودش جالبه فشارشم ک میگیریم ۱۲ رو هست اونموقع میگه وای پس لابد فکرو خیال کردم اصلا من همچینادمی به عمرم ندیده بودم و همچین بچهایی ک اینجوری باشن قشنگ مثله موم تو دست مادره هستن 

محکم بشین دلم این دور اخره
2706